Drevokocur 200

Mal som v Bratislave moznost osobne asistovat Drevokocurovi pri najdeni jeho 200-tej cache, takze verejne gratulujem :)))

Hoci nou nebol velmi nadseny, pripajam sa ku gratulacii a prajem vela naplnajucich zazitkov pri tejto fajn zalube!

Padla dalsi hranice a jde se do treti stovky. Preji hodne pohody a posilam gratulaci.

Gratulujeme a prejeme hodne uspechu v teto bohulibe cinnosti.

Také se připojuji ke gratulaci a to jak Drevokocurovi tak i Kačce.

Take se pripojuji ke vseobecnym gratulacim a blahozelam, len tak d’alej!

To je dost, zes teto cifry dosahl :-))), tvuj bracha je nejak vic aktivni :-(((. Jinak vazne, blahopreji k teto mete a nezapomen obcas svuj team vyhnat na geozabavu do geoprirody.

Blahopreju!

A dalsi jubileum v rodine - Pendulum nedavno privitalo 100ho hosta.

Taky gratuluju, jen tak dal.

Pripojuji se ke gratulaci.

Ke všem předchozím gratulantům se připojujeme i my.

Také se připojujeme ke gratulantům a přejeme hodně stěstí při zdolávání dalších kešek.

Velka gratulace i ode me! :wink:

Dakujem vsetkym.

I já se připojuji k všeobecným gratulacím a přeji ti, ať ti to šlape, a ten oný bazmek, co vždy držíš v ruce při hledání, ukazuje tam, kam ukazovat má.

Čerstvý stováček gratuluje čerstvému dvoustováčku

Pár dní bez internetu a tolik jubilantů a nových keší… Blahopřejeme Štefanovi (a Kačce také :)) k 200 úlovkům!

M+P+A+E