Mal som v Bratislave moznost osobne asistovat Drevokocurovi pri najdeni jeho 200-tej cache, takze verejne gratulujem :)))
Hoci nou nebol velmi nadseny, pripajam sa ku gratulacii a prajem vela naplnajucich zazitkov pri tejto fajn zalube!
Padla dalsi hranice a jde se do treti stovky. Preji hodne pohody a posilam gratulaci.
Gratulujeme a prejeme hodne uspechu v teto bohulibe cinnosti.
Také se připojuji ke gratulaci a to jak Drevokocurovi tak i Kačce.
Take se pripojuji ke vseobecnym gratulacim a blahozelam, len tak d’alej!
To je dost, zes teto cifry dosahl :-))), tvuj bracha je nejak vic aktivni :-(((. Jinak vazne, blahopreji k teto mete a nezapomen obcas svuj team vyhnat na geozabavu do geoprirody.
Blahopreju!
A dalsi jubileum v rodine - Pendulum nedavno privitalo 100ho hosta.
Taky gratuluju, jen tak dal.
Pripojuji se ke gratulaci.
Ke všem předchozím gratulantům se připojujeme i my.
Také se připojujeme ke gratulantům a přejeme hodně stěstí při zdolávání dalších kešek.
Velka gratulace i ode me! ![]()
Dakujem vsetkym.
I já se připojuji k všeobecným gratulacím a přeji ti, ať ti to šlape, a ten oný bazmek, co vždy držíš v ruce při hledání, ukazuje tam, kam ukazovat má.
Čerstvý stováček gratuluje čerstvému dvoustováčku
Pár dní bez internetu a tolik jubilantů a nových keší… Blahopřejeme Štefanovi (a Kačce také :)) k 200 úlovkům!
M+P+A+E