druhý coin do jedné keše

zdravím, potřebuji lognout 2. coin do keše. vím, že se tam musí placed oba najednou, ale klepla jsem tam jeden a ten 2.nevím, jak tam nacpat. poradíte?

K te kesi napis jeste jeden log typu "write note", a k nemu to priloz.

Napiš Write note, a plácni ho tam. :wink:

Díky, je tam.

A nebo kdyz nechcete trapit vlastnika kese zbytecnymi maily tak to proste vlozte najednou. Kliknout a tahnout mys v okynku s TB/GC. Pripadne pomoci CTRL a klikani mysi vybrat ty ktery chcete do kese hodit a posledni moznost je kliknout na prvniho, pak drzet SHIFT a kliknout na posledni polozku seznamu.

Ono je to dokonce napsany pod tim okynkem. :wink:

Jestli jsem jí dobře pochopil tak akorát zapoměla ho tam přidat ne že by nevěděla jak ho tam dát ;):slight_smile:

zapoměla jsem ho tam přidat a pak jsem nevěděla, jak ho tam dát. už je to díky vám vyřešeno.

A proč write note ? Od čeho je edit log :wink: ? Obvykle to do logu člověk napíše, ale nepřidá, tak hodím edit a označím a je to. Alespoň nikomu pak nechodí maily zbytečně.