zdravím, potřebuji lognout 2. coin do keše. vím, že se tam musí placed oba najednou, ale klepla jsem tam jeden a ten 2.nevím, jak tam nacpat. poradíte?
K te kesi napis jeste jeden log typu "write note", a k nemu to priloz.
Napiš Write note, a plácni ho tam. ![]()
Díky, je tam.
A nebo kdyz nechcete trapit vlastnika kese zbytecnymi maily tak to proste vlozte najednou. Kliknout a tahnout mys v okynku s TB/GC. Pripadne pomoci CTRL a klikani mysi vybrat ty ktery chcete do kese hodit a posledni moznost je kliknout na prvniho, pak drzet SHIFT a kliknout na posledni polozku seznamu.
Ono je to dokonce napsany pod tim okynkem. ![]()
Jestli jsem jí dobře pochopil tak akorát zapoměla ho tam přidat ne že by nevěděla jak ho tam dát ;)![]()
zapoměla jsem ho tam přidat a pak jsem nevěděla, jak ho tam dát. už je to díky vám vyřešeno.
A proč write note ? Od čeho je edit log
? Obvykle to do logu člověk napíše, ale nepřidá, tak hodím edit a označím a je to. Alespoň nikomu pak nechodí maily zbytečně.