Potřebovala bych poradit s věcí, na kterou nemůžu najít odpověď. Sháním držák na kolo pro 60CSx, který se ale nebude upevňovat na trubku řidítek, ale na představec. Nikde jsem nic podobného neviděla a zdá se mi to mnohem praktičtější. Má s tím někdo zkušenosti? I kdyby s nějakým patentem domácí výroby;). Děkuji předem za odpovědi
Nechci ti kazit naději, ale obávám se , že neuspěješ. Já jsem také chtěl umístit GPS na představec, ale nenašel jsem jakoukoliv rozumnou objímku s průměrem odpovídajícím představci, na kterou bych už nějak stávající držák přizpůsobil. (nepočítám samozřejmě topenářské objímky na coulovou trubku :)). Myslím že se to nedělá proto, že tvary představců jsou rozdílné a navíc mírně kónické a objímka by se mohla uvolňovat. Já jsem nakonec vyrobil držák z orig. pro GPS + držák na blikačku+kousek trubky a umístil GPS nad světlo. Protože mám řidítka "vlaštovky" tak tam stejně ten druhý kloub musel být.
Bála jsem se, že mi není pomoci:).Praktickou brašničku dělá taky Sport arsenal…představcovou s průhledem na mobil, ale já bych ten průhled potřebovala o pořádnej kus větší. Třeba časem vymyslí i něco na gps, nechat si to ušít na přání by bylo asi pěkně drahý. Každopádně díky za radu.
Napadá mě jedině vzít originální držák a z toho spodního kusu co se má umístit na trubku řidítek spodní část odšroubovat (uříznout, nebo prostě nějak odstranit) a do toho zbytku vypilovat podélně kulatou drážku o tvaru stejném jako má horní část představce. Zbytek potom upevnit na představec stylem alá držák na colorado - tzn. 2 stahovací pásky kolem představce.

originál vanička z držáku (=ta horní, sundávací část)
žiletkáč + 2 vyvazovací 15cm pásky
10 minut (manuální) práce
…a mas po starostech;)
druhym rokem s timhle jezdim, ne zrovna po asfaltu, a drzi jako pribitaB)
resilo se to mj. v tomto topicu
Asi tak nějak, prostě přidělat přímo lafektu bez sáněk. Nevím co je žiletkáč, ale asi bych nejdřív podlepil lafetku oboustranou páskou a potom elekt. pásky jak má kolouš.