Jsou téměř na stejném místě, jenom 12 metrů od sebe.
Jenže ten přesun na jiné místo asi moc nepomůže, při vysoké návštevnosti Petřína je témeř jisté že tu keš dříve či později nějaké dítě vyšťourá ať ji schovám kamkoliv. Takže jsem si říkal že by nebylo špatné mít tam dvě, dejme tomu jednu pěknou, která holt čas od času bude muset být obnovena, a jednu obyčejnou mikro která nikomu nebude stát za sebrání. Zejména u mystery keše se autor nemusí včas dozvědět o zmizení, protože kdo nenajde si není jistý jestli hledal na správném místě a tudíž nenález neoznamuje.
To je běžný crossing-over dvou blízkých paralelních světů, něco podobného se děje dost často. Například onehdy se jeden můj kolega přesmyknul ze světa kde byly sloupky na tramvajových zastávkách žluté do jiného kde byly červené.