Hledáme dva kačery na trasu Třinec - FM - Svačinka v sobotu brzy ráno tam, přespání "někde", v neděli odpoledne zpět stejnou trasou. Místa v autě dosti.
Současná posádka:
Řidič - amatheur - Slunicko3nec
Odporný poradce řidiče amatheura - junet
Těšíme se, jeden jsme dočasně zraněni, druhý trvale na hlavu…
![]()
Tak jo.. beru vas teda za slovo
Hlasim se jako treti do mariase, minimalne na cestu tam, prispevek na phm je samozrejmy.
Ahoj na eventu!
ha aspoň poznáme předsedu ![]()
Jsi odvážný chlapec, kde tě máme sebrat? Abych sestavila itinerář.
Jakého předsedu? Je to přece přeceda a toho já znám, podívej se na svoji kešu WERK ARENA, tam je vpravo s mistopřecedu, který je vlevo
B)
Slunicko, ty jsi teda centralni planovac jak ma byt! ![]()
No moh byt dojet do Frydku nebo do Tesina, ale na zicher se domluvime asi mejlama nebo u vas na eventu bo tady se resi dulezitejsi veci B)
FULL - prosím, už se nehlaste, jako čtvrtá pojede mladá nemrzutá dáma do teamu
Těšíme se.