Earthcache

Tak po více než měsíci konečně schválili první Earthcache na našem území. Co mne ale točí, nemohu ji jako autor vůbec editovat, neb to vše dělá Cachemaster. Tím se omluvám za hnusný design stránky…nemám na to vliv.

Michal

Asi jsem blbej jak televizní rosnička, ale kde ji najdu? Na www.geocaching.com jsem ji nenašel. Dikec

je na našem českém oddělení GC, má kód GCMG0R a je zde

Michal

Takze jsi mu ji dal v dorcadionovskem layoutu s obrazky a on z toho udelal tenhle plaintext? Skoda, jine earthcache jsou graficky pekne - treba se zmenil Earthmaster a novy neumi HTML.

Teď jsem posílal Earthmasterovi kompletní nový layout v HTML, tak to tam snad dá… docela mne mrzí, že to tam je v takovém neladu. A ještě k tomu nebudu mít v “Dorcadions stats” krásnou ikonku zemekoule, narozdíl od vás, kteří ji mohou nálezem cache získat… búúúú, búúúú :-))

Pro dobrotu na zebrotu… :slight_smile:

Vše se v dobré obrátilo, můj HTML kód i s obrázky přijat a cache vypadá tak jak má!!

Vše se v dobré obrátilo, můj HTML kód i s obrázky přijat a cache vypadá tak jak má!!

No jo, tak jo, tak diky :wink: Ale kde najdu na www.geocaching.com i ta ostatní, jestli tam nějaké jsou…? Díval jsem se tam a nikde jsem je neviděl.

Mají speciální stránku www.earthcache.org. Organizuje to Americká geologická společnost, takže je to trošku speciální :-)).

Michal

Aha, to jsem nevedel. No jo, lama :wink:
Jeste jednou diky.