easyGPS

čao, mám jeden malý dotaz. Jelikož nefunguje skrýšotlač, tak si stáhnu waypoints přímo z GC.com do easyGPS a hodím do Garmina Legenda. Ale kešky se mi zobrazují pouze pod kódama. Není v EasyGPS nějaká funkce, která by to změnila, aby se mi zobrazovaly kešky v GPS dle názvu? či se to nedá udělat nějak jinak? Díky a bye

Nazdar,
Preferences - My GPS Receiver - Geocaching

a tam si nastavíš jak to chceš.