Eddiezz ma 100

Gratulujem, prvni vyznamna meta pokorena. [<:o)] Jen tak dal, hlavne at te to neprestane bavit.

Taky gratuluju tomuto princi a poslední naději brněnského geocachingu! [:D] A kurec kdy už konečně bude nějaká pravá geologická earthcache ?

Je to jasne. Dalsi dusicka je v hrnecku! Moc gratuluji!

Chycenej, chycenej, kyš-kyš, chycenej… [:D]