Gratulujem, prvni vyznamna meta pokorena. [<:o)] Jen tak dal, hlavne at te to neprestane bavit.
Taky gratuluju tomuto princi a poslední naději brněnského geocachingu! [:D] A kurec kdy už konečně bude nějaká pravá geologická earthcache ?
Je to jasne. Dalsi dusicka je v hrnecku! Moc gratuluji!
Chycenej, chycenej, kyš-kyš, chycenej… [:D]