Pardon, jestli jsem jenom zabednena lama, ale zajimalo by me, zda existuje nejaky program ve kterem by bylo mozne externe editovat databazi waypointu z BeeLine (*.wpt). V prvotnim nadseni z nove nabyteho PM jsem si naimportoval hromadu ruznych vice ci mene potrebnych GPX souboru z PQ a pamet PDA uz to prestava zvladat. Rad bych si v tom udelal poradek, ale instalovany waypoint management prilis moznosti nenabizi. Kdo to vi a povi?
Ahoj pane,
ja měl stejnej problem a hledal a hleda, ale externí soft jsem nenašel. Vyřešil jsem to tak že unkovn a multi nahrávam bez listingu. Tim dokažu ořezat wpt pod 10 mega a funguje to bez problémů. V Gsak si pro multi a unkovn vytvořím html a je pohoda.
Tak na tom jsem uplne stejne. Nemam tam celou CR, ale jen nekolik samostatnych databazi tech kraju kam castejc jezdim.
Neumim udelat PQ bez listingu. Jak se to dela ? GSAK zatim nechci pouzivat.
Navic mam problem, kdyz si necham v BeeLine otevrit listing, ktery obsahuje diakritiku, je to pak znacne necitelne. Pritom GPXSonar to zobrazi korektne. Nevite nekdo co jak prenastavit ?
Já jsem udělal razantní krok, všechno smazal a rozdistribuoval do oddělených databází a je to v pohodě. Mám teď zvlášť Brno, zvlášť Prahu, Zvlášť Bratislavu atd. Doporučuji.
To, co píše maroš by mě zničilo. Jsem 100% paperless cacher a bez listingu multi a mystery bych byl namydlenej. Ono se totiž občas stane, že zajdu neplánovaně na nějakou multinu...
O externím správci taky nic nevím.
Co se týče diakritiky, tak tam se zatím nedá nic dělat. GPX Sonar zobrazuje korektně, BeeLine ne. Tečka. To byla jedna z výtek, které jsem psal developerům a slibovali, že do nejbližší nové verze implementují plný unicode a houby.
Pořídil jsem si plnohodnotnou Garminí náhradu za moje PDA+GPS a obávám se, že tím jsem s BeeLinem (legálně zakoupeným) skončil. Právě kvůli té diakritice. Nejednou se mi stalo, že mně dělalo značný problém zjistit, co tím autor myslel a taky ve vzorcích když někdo použije mínus místo pomlčky nebo naopak, tak to znamínko prostě zmizí.
ja neřikal že listing pro multiny a mysterky nemám vždy sebou [;)].
Ale nemám je v beeline ale v html. Vždy aktuální a sebou. Protože ani já nevím dne či hodiny kde se octu a zda bude čas.
Listing z gpx souborů ořizne jednoduše třeba easy gps stačí otevřít a uložit jako a je to bez listingu.
A jo, nějak blbě jsem to přečetl a pochopil. A jak decryptuješ hinty, když potřebuješ? Růčo?
No ano, tak jsem to udelal taky. Mam na karte vic databazi, mezi kterymi prepinam dle potreby a lokality. Zda se ze lepsi finta asi neexistuje...
Ne stačí stylusem obarvit to bile políčko a hint se ukáže [;)]
[quote] maros251: Ne stačí stylusem obarvit to bile políčko a hint se ukáže [;)] [/quote]
Aha, a stačí obyčejný školní inkoust nebo musíš mít speciální barvičky? [:D]
Sorry za blbej dotaz, nevím, jak funguje export do HTML, nikdy jsem to nepoužil [:)]
Aha to jsem zase nenapsal ja z GSAK [:P] to zařídí [:)]