editor

Ahoj Honzo.

Mohlo by sa nastavenie editora (Text/HTML) bud prenasat cez cookies, alebo byt default TEXT?

HTML mi pride hodne odveci a ked to prepinam, stratia sa mi konce riadkov.

Konce riadkov a tym padom prehladnost textu mi pride dolezitejsia ako moznost hrat sa s pismom a farbickami, alebo dopisovat zatvorka BR zatvorka.

co myslis?

dik