Ahoj Honzo.
Mohlo by sa nastavenie editora (Text/HTML) bud prenasat cez cookies, alebo byt default TEXT?
HTML mi pride hodne odveci a ked to prepinam, stratia sa mi konce riadkov.
Konce riadkov a tym padom prehladnost textu mi pride dolezitejsia ako moznost hrat sa s pismom a farbickami, alebo dopisovat zatvorka BR zatvorka.
co myslis?
dik