Nielenze na svoj vek vyzera vyborne (pred hodinou a pol som ho stretol v tramvaji), ale cez vikend sa dopracoval na skok od geopupenda. Slavny Volfi, dobyvatel Strednej Ameriky, to dokazal a dosiahol uctihodneho cisla 900. Bud mu vecna slava a nech mu je GPS lahka [:D]
A že ses včera ani nepochlubil!!! Gratuluju a do té tisícovky přeju jen samé pohodové keše (potom teda taky [:D])!!

Ať ti to dál hledá a ať vypadáš pořád tak dobře.
No to jsem si mohla myslet, že budeš chtít dohonit všechno, co jsi za měsíc nestihl. Taky jsem si toho mohla všimnout dřív!
Gratulace i z Pankráce!!! A ať ti i nadále vydrží skvělá image (tedy na tvůj věk, samozřejmě)
Vyborne, moc gratuluji! Doufam, ze stihnes #1000 do Pikniku u cesty, abys mohl mit pupendo zpestrene pravym jezibabim rosolem [:)]
Kdo umí umí. A kdo neumí jen č.[:|].. -pardon-… jen gratuluje[D].
tek se pripojuju ke gratulantum…
Velka gratulace mily vlku. Cira ti posila pac a pusu[:D]
tak dalsi, kteremu se to blizi [:)] gratulujeme
Volfi, i zpod Jestedu k Tobe leti gratulace k dosazenemu uspechu a take prani, at vypadas stale stejne tak dobre jako kdyz jsi lezl z te ledove vody v lednu. [:D] [D][^][B]
A safra, v cilove rovince pred tisicovkou se objevil dalsi zavodnik a jak je videt, tak co nevidet se prozene pomyslnou cilovou paskou k dalsim metam. Tak at ti mladi slouzi [:P] .
..no Ondro, na to jak máš ušoupané geonožičky (viz jedno slavné vlákno... [:)] ) Ti to geošlape pěkně! Blahopřejeme, tisícovka je nedaleko a pupendo Tě nemine...
M+3
To už je číslo. Tak brzy bude 1000, ne? Gratuluju Sun-Man
Diky vsem za projevenou soustrast - pokusim se to dotahnout do konce.
Nastesti pred sebou zadny nevidim...
To to letí, to to letí… krásné kulatinky. Moc gratuluju a za chvíli Tě rituál nemine. Držím palce a brzy nashle.
Tak to je uzasna zprava !!! Moc gratuluji a sup sup - tisicovka je na dohled.
Ondro posílám velké blahopřání a at se pořád daří stejně dobře…
[B] Připojuju se ke gratulantům a přeju mnoho pěkných keší. VANCOSi Láďa
Ještě 100 a máš to. Gratuluju Sun-Man