Gratulujeme ElKáčům k dosazeni prvni mety. Jsme moc radi, ze i pres maturitni shon a blizici se utrpeni pri zkousce, si najdete cas na hledani pokladu. Uz planujeme nakou spolecnou akcicku, tak doufam ze se pridate. Jen tak dal a vetsi kapky
Pozdravuje MyKes team
Gratulujem k prvej mete a som rad, ze to bolo na mojej cache [:)]
Skvela prace !!! Moc gratuluji.
Čekal jsem to! Tohle bude běh na dlouhou trať. Počkejte až si pořídím svojí první GPS, to mi už utíkat nebudete![:)] Připojuji se k ostatním gratulacím a přeji vám do další stovky spousty geokačerských zážitků a minimum DNF.