email- nové kešky

Mohu si nějak na GC.com nastavit aby mě došla informace o kešce v mém okolí?? děkuji…dneska jsem přišel o FTF…asi 300 m od baráku:-D

No, buď musíš sedět u počítače a v krátkých intervalech kontrolovat keše v okolí, což je dost nepraktické. Jinak se to řeší zaplacením Premium member. PM cacheři si mohou nastavit notifikaci keší podle různých parametrů. Pokud pak jsou splněny zadané parametry (tj. ve tvém případě např. nové keše v zadaném okolí), přijde ti mail s oznámením. No a ten mail si můžeš nechat přeposlat na mobil (to už je záležitost nastavení u mobilního operátora) a pak v klidu třeba ve dvě v noci vstát a vyrazit, abys byl první. Takže zbývá zvážit, jestli ti to stojí za těch 30 USD ročně a nevyspání kvůli pípajícímu mobilu, protože velká část cachí je publikována pozdě večer nebo v noci.[:|]