Endici 2000

Velka gratulace endikum, kteri si v Anglii dosli pro dvoutisici kes! To uz je zavislost jak Brno. :wink:

Nadhera. Velka gratulace i od nas.

[color=blue]Blahopřejeme, ať vám to pořád přináší radost…:)[/color]

Do dalsich dvaceti tisicu preji vzdy cerstve baterky a jasnou mysl :wink:

Pěkné, velmi pěkné. Následující kulaté číslo je 2048 aneb 100000000000 binárně. Tak se snažte, ať už to máte!

Tož i já se hlasím s velkou gratulaci. At vás to stale bavi jasný signal a přesnou šipku

Gratulaci z jihu posílají Dáša a Honza. Přejeme mnoho dalších úspěchů a příjemných zážitků na cestách za šipkou.

Gratulace ke krásné metě. budu si muset začít hlídat, co se mi děje za zády… ;):smiley:

Gratulace! Ani jsem si toho o nevšiml, jinak bych gratuloval osobně už o víkendu…

Připojuji se gratulaci, 2000 to je paradni cislo, jen tak dal :slight_smile:

Dekujeme za gratulace a i Vam prejeme spoustu cachi. :slight_smile:

Gratulace i od nas z Vyskova :slight_smile:

Gratulace z Rájce-Jestřebí. Ať to šlape dál.B)B)

S nemalou prodlevou se přidávám!!! B)