Velka gratulace endikum, kteri si v Anglii dosli pro dvoutisici kes! To uz je zavislost jak Brno. ![]()
Nadhera. Velka gratulace i od nas.
[color=blue]Blahopřejeme, ať vám to pořád přináší radost…:)[/color]
Do dalsich dvaceti tisicu preji vzdy cerstve baterky a jasnou mysl ![]()
Pěkné, velmi pěkné. Následující kulaté číslo je 2048 aneb 100000000000 binárně. Tak se snažte, ať už to máte!
Tož i já se hlasím s velkou gratulaci. At vás to stale bavi jasný signal a přesnou šipku
Gratulaci z jihu posílají Dáša a Honza. Přejeme mnoho dalších úspěchů a příjemných zážitků na cestách za šipkou.
Gratulace ke krásné metě. budu si muset začít hlídat, co se mi děje za zády… ;)![]()
Gratulace! Ani jsem si toho o nevšiml, jinak bych gratuloval osobně už o víkendu…
Připojuji se gratulaci, 2000 to je paradni cislo, jen tak dal ![]()
Dekujeme za gratulace a i Vam prejeme spoustu cachi. ![]()
Gratulace i od nas z Vyskova ![]()
Gratulace z Rájce-Jestřebí. Ať to šlape dál.B)B)
S nemalou prodlevou se přidávám!!! B)