No teda! Moc gratulujeme. At se vam i nadale dari.
Pripojuji se ke gratulantum, jen tak dale Endici:D
No konečně zas někdo z brňáků s tisícovkou
Takže velká gratulace a ať vás to baví i nadále ![]()
Tak jeste jednou gratulujeme, elektronicky. Poklad na výročí jste si vybrali dobře;)
Congratulations!!!:):)
dobre VY!!!
Gratulujeme a dcera se zase těší na dalšího Herryho.![]()
Kazdou chvili spolu nekde kesujem a nepochlubite se! Tak gratuluji!
Taky jsme to pros…pásli, tak až dodatečně. Brno jede - end je daleko i pro Endiky!!! Gratulujem ![]()
Tak a doufám, že se teď už brzo přejmenujete na Entříky.![]()
Gratuluju!
Moc gratulujeme. Je to paráda!
Přidávám se ![]()
Také se připojuji ke gratulacím…je to velice krásné číslo…dobrý lov;)