Endici maji litr!

No teda! Moc gratulujeme. At se vam i nadale dari.

Pripojuji se ke gratulantum, jen tak dale Endici:D

No konečně zas někdo z brňáků s tisícovkou :wink: Takže velká gratulace a ať vás to baví i nadále :slight_smile:

Tak jeste jednou gratulujeme, elektronicky. Poklad na výročí jste si vybrali dobře;)

Congratulations!!!:):):slight_smile: dobre VY!!!

Gratulujeme a dcera se zase těší na dalšího Herryho.:smiley:

Kazdou chvili spolu nekde kesujem a nepochlubite se! Tak gratuluji!

Taky jsme to pros…pásli, tak až dodatečně. Brno jede - end je daleko i pro Endiky!!! Gratulujem :wink:

Tak a doufám, že se teď už brzo přejmenujete na Entříky.:slight_smile:
Gratuluju!

Moc gratulujeme. Je to paráda!

Přidávám se :wink:

Také se připojuji ke gratulacím…je to velice krásné číslo…dobrý lov;)