EPSILON

Ahoj! Sháníme malou geopartu (treba 2,3kacery)na zdolání této super kešky :-). My jsme dve kacerky- Vydra20+ Lála1 , vyhledáváme kvalitní a hezké kešky, vše v pohode a s úsmevem :)- tak se peridej do party a pojdme spolecne do podzemí, bude legrace :D. Klidne tento, nebo pristi vikend- proste jak se dame dohromady :wink:

no pokud vse pujde dobre, tak se chystame s kolegou pristi tyden, vice zatim neupresnim:|

Tak, já bych taky někdy s někým vyrazil, ale jsem z Liberce, takže odpolední výlety se mi moc nehodí :frowning: