eTrex legend C

Vážení hledači. Včera sem na vlastní oko viděl toho novýho barevnýho legenda :slight_smile: Luxisní záležitost, 24 MB pamět, rychlej procesor, speciální položka poklady. rychlej je jak sviňa, ale co mě zaráží je to, že má jenom USB.

Máte někdo ponětí, ktera kto bude pracovat s OZIM ?

PS: Tuhle novou zbraň má zbrusunovej geohledač VODA, akorát pořád neví jakej zvolit nick :slight_smile:

Koukal jsem na něj v Picodasu - fakt je nádhernej, ale je to na mě malá pamě’t. Zjistil jsem, že tak abych nemusel přehrávat mapy v paměti, potřebuju spíš 60ku. Těch 24MB v mé současné Vistě mi nepokryje potřeby TOPO map na uzemích v mém případném akčním rádiusu. Je fakt, že s USB ta komunikace běží znatelně rychleji, takže bych ty mapy mohl přehrávat, ale s 9600 b je práce na 45 minut … .
Jestli mi nebylo líp s tím starým Legendem - asi bylo. 8MB, pravidelně přehrát mapy … a navíc modrá je dobrá … .

úplnì v poho,jen si musíš stáhnout OziExp3953g6.Exe a pøes tuhle verzi to jde “obìma” smìry ( WP, tracks ).
H.

Tak at si rika Wassermann, nebo nejak podobne wod wasrufky :slight_smile:

Muj kolega geohledac Petr (VODA) zvolil pro svuj dvojclenny tym nick Cerro Torre a nalezl jiz nekolik kesek… Tak mam konecne nekoho primo v praci s kym muzu blafat o GC… :-). Tak, ted doufam ze se nanastve ze jsem ho za tepla bonznul.