Stalo se Vam to nekomu taky? uz asi dvakrat me GPS po nastartovani ukazala souradnice asi 20 km jinde…a trvala na nich, dokud jsem ji nevypl a nezapl znova. Posledni dobou me nejak blbne, blika displej a tak, ale toto uz je mazec;)
tak to je mazec - to bych nechtěl dohledávat brutálem ![]()
tohle se mi nestalo, ale jednou se Legend taky zbláznil a na poli mě posílal 200 m na jih, pak 150 na sever atd. Vypínal jsem ho, zkoušel různý ptákoviny a asi za 10 min se chytil a od tý doby to bylo dobrý. Zřejmě nějaký anomálie…
Tak těch 20km je ještě drobrý, ale jednou jsem se po nastartovani Legenda ocitl někde v Polsku a to jsem byl někde u Prahy. Pak nasel správnou pozici a ukázala se maximalni rychlost kolem 750km/hod. Mimochodem jsem videl džípíesku, která měla maximálku 2550 km/hodinu, takže to nebude asi ojedinělý problém. Leda, že by dotyčný letěl gripenem…
Většinou to je anomálie, která se opraví sama resetem nebo přehráním softu ![]()
Co o to, po startu to jeste nic neni, to me se stalo, ze jdeme takhle pekne po orechovce, presnost 6m, na mape mi ukazuje spravne… a najednou hup, byl jsem nekde ve Svedsku. Vypnul jsem ji, zapnul, pak trosku dele hledala satelity a bylo vsechno zase OK. Asi nejak zahaprovala casova zakladna a chtelo to poradnou resynchronizaci.
presne to same - jdeme brnem a ja si misto kolem bronzmukla to pry straduju po dne more nekde u polarnihu kruhu u norska. a tracklog presne zobrazoval skutecnou trasu, kterou jsme sli ![]()