Takze na nas nezapomen, cekame jak dopadnes !!! :o
Tak první špatné zprávy. Kolega objednal v nedeli, a došel mu mail, že nejsou a ať čeká 14 dní. ![]()
Vypadá to, že to jsou nějaké doprodeje zbytků ze skladů a že poptávka převýší nabídku. Zajímalo by mě, jestli to vůbec někdo stihnul z tohoto šopu koupit.
no nevim jak je to možný, ale já to stihl, dneska mi přišel email, že to bylo dnes v 1300 vyexpedováno, tak už se nemužu dočkat zítřka.. to víte, že nezapomenu, ale stejně by ses do toho kamenného obchodu mohl dojit podivat ne ![]()
Určitě stačí. Já s ní odlovil takřka celou první stovku, ale jsou borci s mnoha sty nálezy, kteří mají vše na Legendu. Do začátku má určitě dobrý poměr cena/výkon.
Tak mi dneska odpoledne přišla. Nepoškozená, pěkně zabalená gpska. Chvíli při prvním spuštění trvalo, než se chytla, ale to psali v návodu, že první "chycení" trvá déle. Večer se s ní budu seznamovat a o víkendu ji tady na Lipně pěkně protáhnu, bude túra. Kdybyste se na něco chtěli zeptat, můžete cokoliv B)
Ahoj
Tak ji už konečně máš! A je to i s kabelem a mapou?
HIDD
Ty nas teda napinas, tak je to teda vsechno OK ?? Co je v baleni ?
Pristroj, CD topo 50, i kabel??
Chlape, potrebujeme informace !!! ![]()
Drazí lovci kešek, shromážděte se a slyšte, co součástí balení jest:
[b] - gpska s ochrannou folií na displayi
- quick guide v angličtině a češtině
- podrobný návod v Čj
[color=red]- SAMOZŘEJMĚ KABEL ;)[/color] - cedečko TOPO 50 v.3 (rok 2007); více než 40mb mapových dat
- a přehledná faktura[/b]
Jsem dost spokojen. Akorát mám ntb, kde nemám žádný COM port, nevím jestli existuje nějaká redukce COM->USB->notebook, neboť bych si velmi rád dělal statistiky na svém ntb.
PS: HIDDe, jasně. Jak jsem napsal, se "vším-všady". Mimo jiné, díkes za snahu. Koupil jsem ji ještě levněji a novou, než se obecně prodává jako použitá. Jen ještě trochu skepticky pochybuji, jestli v tom časem nepoznám nějaký háček, čemuž ale nevěřim B)
Diky!!!
Muzes byt v klidu, redukce COM > USB pro Legenda existuje, myslim ze se to tu nekde resilo, pohledej.
Jeste jednou diky za info B)
Tak sem pred tydnem objednal a dosel do dvou dnu v baleni je legend,kabel,snurka,topo 50 a nejvetsi prekvapeni , ze je v nem nahrana mapa mounfield tak tu 50-ku nepotrebuju a redukci nemusim shanet.
Takže jsem sa rozhodl to take obědnat dojde to někdy příští týden. Děkuji
cze.Cappi zato že sem dal zprávy o tom co všechno je v ceně.
Tak jsem nakonec taky neodolal, a objednal ho dnes ráno. A ještě dnes odpoledne mi přišel e-mail, že mám zboží připravené k odběru. Zajímavé…
Nechcete někdo někam na net vyhodit instalačku TOPO50? Prý existuje něco jako KeyGen, takže by to měli všichni ostatní o hodně snažší… ![]()
P.S. Ano, je to nelegální… B)![]()
Tak jsem si ho ve středu taky objednal, ve čtvrtek mi přišel email, že ho posílaj a včera jsem už to měl v ruce.
Balení obsahovalo vše, co tady už bylo popsáno, takže jsem zatím spokojen.
Ve čtvrtek objednano. Dnes ho pošťák dovezl. Obsah již byl zmíněn. Takže jen velké díky autorovi tohoto vlákna Adamirovi za notifikaci ![]()
Dneska ráno došlo:):):):)
vše o obsahu už tu bylo zmíněno jen prosím o radu nebo odkaz na forum kde už sa tohle probíralo. Nedaří se mi odemknout:(:@:@:@ v komplu nahrané mapy topo50 v3 vše je tam anglicky což já takovou řeč moc neovládám tak bych chtěl znát od vás postup jak to odemknout prosim napište.
Ty mapy jsou dva nesrovnatelný produkty. Tu přednahranou hned smaž a nainstaluj si do kompu MapSource s TOPO 50. Rozdíl? Srovnej velikost dat…
To co tam je nahrany je nejaka "lite" verze? Uvazuju o koupi, tak prosim o info.
Jenom jeste pripominam, ze existuje update na Topo50 v4 za prijemnych ±500 kc
Na CD mám 2 mapy. TOPO Mountfield a TOPO 50V3. Blíže jsem zatim netestoval. Neb link na unlocknutí mapy je v tuto chvíli nefunkční :@