Potreboval bych poradit. Zmenil jsem firmware z 3.60 na 3.70 a zmenilo se podsviceni displeje. Jde to vyrovnat,ale musel jsem to dat na spodni hranici. Muze mi nekdo vysvetlit co ten novej firmware umi, na ofic.strankach je pouze:“Changes to support manufacturing”. Diky moooooc
Mam take Legenda 3.70 a je to v pohode, nepochopil jsem, co ti to presne dela/nedela?
Nicmene i mne by zajimalo, jake jsou tam zmeny … psals Garminum nebo jim mam napsat ?
Vsechno je v pohode, akorat, kdyz jsem ji poprve zapnul, zmenilo se podsviceni, slo to jeste vyrovnat do normalu, ale je to temer na spodni hranici.
Omlouvam se ze otravuju, jeste bych chtel poradit s prenosem waypointu do GPS. Nainstaloval jsem si Easy GPS. A co dal. Odtud stahujte waypointy ve formátu GPX. Na to jen kliknu a stahnu na disk vsechny waypointy. Jsem uplnej geo amater,diky Cydra
S verzí 3.70 byl pravděpodobně nějaký problém, i když se týkal něčeho jiného. Mrkni sem- http://pandora.idnes.cz/part/2005/1/7135. Radši vyzkoušej, jestli ti to nebude taky blbnout.