Zdravim,
mam neprijemny problém s vyse uvedenou navigací. Nechce mi načist mapu Topo czech 1.2 z pamětové karty na které byla mapa předinstalována při koupi přístroje. O víkendu jsem navigaci používal a vše bylo v pořádku, dnes jsem chtěl někam vyrazit a mapa už se nenačetla, přístroj zobrazuje jenom základní mapu. Mapu jsem nikdy z karty nesmazal. Zkusil jsme přehrat firmware ale problém to nevyřešilo. Měl by někdo nějaký návrh na řešení? Děkuju za odpovědi
A GPS s kartou komunikuje ?
Co je na kartě vidět, když se přepnete do USB modu ???
kdyz kartu vlozim do MP3 prehravace a pripojim k pocitaci tak na karte je normalne slozka garmin v ní je soubor gmapsupp.img a pak slozka GPX, ve které jsou asi 2 body, ale pokud pripojim GPS s kartou uvnitr k pocitaci tak mi to napise: jednotka nenalezena, vlozte disk do jednotky F.
tak problém objeven, SD karta je ve slotu volná a je tak špatný kontakt mezi kartou a slotem. Musim tedy ted vymyslet nejake reseni jak kartu zafixovat, ted tam mam píchlé párátko ale to nebu to pravy orechovy.
To vypadá na závadu v GPS ![]()
Jak se chovají volby v GPS, které ukazují stav paměti na kartě a podobně?