Loňský event Cvičení se prý dost líbil a tak letos bude druhý ročník. Předpokládaný termín je od 22.5. , podle zájmu se uvidí, jestli jen od pátku do soboty, nebo až do neděle. Ale předem bych potřeboval vědět, zdali někdo bude mít zájem o další možnosti, které se tam dají dělat. Například vyjížďky na 4 kolkách, paintball, lukostřelba.
Promyslete si to, až event vyběhne na geo… com, ať už víte.
Také bych prosil, pokud někdo je ochotný a má čas, potřebuji někoho, kdo pomůže s organizací a to jak předem , tak i na místě samém.
Případně napište přes profil na tucnak, nebo tucnaku**seznam.cz
Ahoj a dík Tučňák:)[color=navy][/color]