Zdravím všechny geocachery V pátek a v sobotu 29 a 30.5 proběhnou v Třebíči slavnosti piva (jako každý rok). Tento rok bych tu chtěl založit event,pokud by jste souhlasili. Představoval bych si to asi takhle - dal bych na náměstí,kde proběhne tato slavnost mikrocache a každý kdo by šel na slavnosti tak se zapíše a napíše např. kolik už vypil piv a jaké značky. Pokud by jste měli jiný nápad tak sem s ním !
Prosím o alespoň jednoho člověka,který by mi s přípravou pomohl
Přesně tak, navíc, když si to po sobě ještě jednou přečteš a srovnáš tento tvůj nápad s jinými eventy, tak zjistíš, že je to vlastně velmi "levné" Takhle bysme si jako eventy mohli logovat jakékoliv filmové promítání v kině nebo fotbalový zápas…
A v neposlední řadě: Event musí být publikocvaný nejméně dva týdny před akcí. Takže sis nevzpomněl zrovna brzo.