Event Pivní Slavnosti Třebíč 2009

Zdravím všechny geocachery V pátek a v sobotu 29 a 30.5 proběhnou v Třebíči slavnosti piva (jako každý rok). Tento rok bych tu chtěl založit event,pokud by jste souhlasili.
Představoval bych si to asi takhle - dal bych na náměstí,kde proběhne tato slavnost mikrocache a každý kdo by šel na slavnosti tak se zapíše a napíše např. kolik už vypil piv a jaké značky. Pokud by jste měli jiný nápad tak sem s ním ! :smiley:

Prosím o alespoň jednoho člověka,který by mi s přípravou pomohl

Mám pocit, že takto ti to revieweři neschválí, kvůli téhle pasáži pravidel:

Přesně tak, navíc, když si to po sobě ještě jednou přečteš a srovnáš tento tvůj nápad s jinými eventy, tak zjistíš, že je to vlastně velmi "levné" :expressionless: Takhle bysme si jako eventy mohli logovat jakékoliv filmové promítání v kině nebo fotbalový zápas…

A v neposlední řadě: Event musí být publikocvaný nejméně dva týdny před akcí. Takže sis nevzpomněl zrovna brzo. :slight_smile: