Chteli bychom pro vas pripravit na 5.-8.7. souvisly ctyri dny trvajici event kousek od Sluknova. Ubytovani v teepee nebo ve vlastnich stanech na louce u potoka. Je to vyborne vychozi misto pro navstevu NP Ceskosaske Svycarsko a Luzickych hor. Je mozno navstivit vice nez 60 kesi do 15 km, a to u nas i u nasich saskych sousedu. Co vy na to?
Coze … ze to vypada vyborne … ja bych rekl ze to je super. Uz ted se modlim, aby nam to klaplo s casem a bylo misto pro nasi georodinku v jednoum z teepee. Uz si predbezne bookuji misto u ohne a nase jmeno si napis na totem
Ty brďo vypadá to tak dobře, že bych samozřejmě chtěl přijet, ale bůh ví, co se mnou bude za půl roku. Každopádně ale budu vědět, že na Cyrila a Metúda si nemám nic plánovat.
Je to lákavé, začátkem července budeme v Praze a pokud bude tým chtít, nestojí tomu nic v cestě… Jen se má drahá polovička ptá, jak to budoe s WC, hygienou, možností stravování, programem atd. Myslím ale, že jsou to předčasné otázky, že na to organizátoři mysleli a vše se časem dozvíme…
Na tyto otazky snad odpovi listing eventu, ktery je jiz temer hotov a ceka na spravne datum ke zverejneni (event neni mozne zverejnit drive nez 6 mesicu dopredu). Pokud precijen zustanou nektere otazky nezodpovezene, radi na ne odpovime v tomto vlaknu.
Přesně - ostatně do těch +/- osmi teepeeček na fotkách se ten geo-nástřesk nemá šanci vejít, takže bych tipoval, že to tam bude vypadat spíš jako na czechteku než jako v Tanci s vlky :-))) Nakonec to dopadne tak, že teepee budou na místě rušit atmosféru klasického autokempu :-/