Event U lakomce

Chteli bychom pro vas pripravit na 5.-8.7. souvisly ctyri dny trvajici event kousek od Sluknova. Ubytovani v teepee nebo ve vlastnich stanech na louce u potoka. Je to vyborne vychozi misto pro navstevu NP Ceskosaske Svycarsko a Luzickych hor. Je mozno navstivit vice nez 60 kesi do 15 km, a to u nas i u nasich saskych sousedu. Co vy na to?

Ze to vypada vyborne! Velevyborne.

Coze … ze to vypada vyborne … ja bych rekl ze to je super. Uz ted se modlim, aby nam to klaplo s casem a bylo misto pro nasi georodinku v jednoum z teepee. Uz si predbezne bookuji misto u ohne :slight_smile: a nase jmeno si napis na totem :slight_smile:

Na takoveto eventy se vzdy tesim uz mesice dopredu. Takze dojedu :slight_smile:

Ty brďo vypadá to tak dobře, že bych samozřejmě chtěl přijet, ale bůh ví, co se mnou bude za půl roku. Každopádně ale budu vědět, že na Cyrila a Metúda si nemám nic plánovat.

Ha, Ceskosaske Svycarsko jsem chtel uz davno poznat, takze budu mooc rad, kdyz se to povede takto pres event. SUPER NAPAD!!!

Pani, to zni fakt uzasne. Moc radi bychom prijeli a poznali tenhle kraj bliz, protoze stoji fakt za to. Takze se predbezne hlasime a uz se moc tesime.

Jojo, to fakt vypadá skvěle!!! Doufám, že se taky budu moct zúčastnit!!!

Tak tohle vypadá opravdu moc dobře. Jestli mi to výjde, určitě se rád zúčastním.

Je to lákavé, začátkem července budeme v Praze a pokud bude tým chtít, nestojí tomu nic v cestě… Jen se má drahá polovička ptá, jak to budoe s WC, hygienou, možností stravování, programem atd. Myslím ale, že jsou to předčasné otázky, že na to organizátoři mysleli a vše se časem dozvíme…

Pokud nás nějaká vyšší moc nezastaví, pak s námi určitě počítejte! To se nedá odmítnout! Díky za skvělý nápad!

Pokud nás nějaká vyšší moc nezastaví, pak s námi určitě počítejte! To se nedá odmítnout! Díky za skvělý nápad!

Pisu si do kaledare - zni to vice nez lakave!:slight_smile:
Muze byt misto stanu vlastni GeoMiniAutoBus?:slight_smile:

Na tyto otazky snad odpovi listing eventu, ktery je jiz temer hotov a ceka na spravne datum ke zverejneni (event neni mozne zverejnit drive nez 6 mesicu dopredu). Pokud precijen zustanou nektere otazky nezodpovezene, radi na ne odpovime v tomto vlaknu.

GeoMiniAutoBus neni problem, ale parkoviste neni primo v taboristi.

A co když je to geominiOFFROADautobus ?

Mezi teepema bude stejne vypadat blbe.

Stejně jako pestré stany různých velikostí a hromady jízdních kol :slight_smile:

Přesně - ostatně do těch +/- osmi teepeeček na fotkách se ten geo-nástřesk nemá šanci vejít, takže bych tipoval, že to tam bude vypadat spíš jako na czechteku než jako v Tanci s vlky :-))) Nakonec to dopadne tak, že teepee budou na místě rušit atmosféru klasického autokempu :-/

Ještě nečetl listing, místo nezná a už ví, že to bude stát za prd. Já osobně si myslím, že ten, jak píšeš, geo-násřesk, má šanci vejít .