Zdravím všechny, nechystá se náhodou někdo ze Vsetínska a okolí na Beskydmountains Event? Ať nejedu úplně sám.
Taky jsem si rikal ze rozjedu takovehle vlakno, ale pak jsem se nejak nerozhoupal… diky za nej. :]
Ze Vsetinska bohuzel nejedu. Jedu vic z jihu, a jeste vymejslim, jak, zatim to vypada na vlak, ALE:
Kdyby se nasel nekdo rekneme z Brna a okoli (+spadove oblasti cestou do Beskyd), kdo
a) by se pridal do auta, ktere bych pripadne vzal ja, aby mi pomohl vytizit kapacitu a zaplatit benzin
b) pojede svym autem a pribere me k sobe (se stejnym zamerem)
… tak se muzem nejak pekne domluvit! :]
Ja jsem zatim jedna osoba, rad bych ssebou bral i kolo, ale to se jeste uvidi.
POCASI - ve Znojme od vcera v podstate bez vetsi prestavky snezi, tak si rikam, jak to musi vypadat v Beskydech?! Uz je tam pul metru snehu? Kdo je odtamtud a ma nejake informace?
Taky jsem si rikal ze rozjedu takovehle vlakno, ale pak jsem se nejak nerozhoupal… diky za nej. :]
Ze Vsetinska bohuzel nejedu. Jedu vic z jihu, a jeste vymejslim, jak, zatim to vypada na vlak, ALE:
Kdyby se nasel nekdo rekneme z Brna a okoli (+spadove oblasti cestou do Beskyd), kdo
a) by se pridal do auta, ktere bych pripadne vzal ja, aby mi pomohl vytizit kapacitu (idealne az na 4 lidi) a zaplatit benzin
b) pojede svym autem a pribere me k sobe (se stejnym zamerem)
… tak se muzem nejak pekne domluvit! :]
Ja jsem zatim jedna osoba, rad bych ssebou bral i kolo, ale to se jeste uvidi.
POCASI - ve Znojme od vcera v podstate bez vetsi prestavky snezi, tak si rikam, jak to musi vypadat v Beskydech?! Uz je tam pul metru snehu? Kdo je odtamtud a ma nejake informace?
Včera jsem volal majiteli chaty - chata stojí a s naším příjezdem se počítá. Plašit se sněhem zatím nemá cenu bo se neví co bude příští týden, ale typoval bych to spíš na bahno. Ve čtvrtek ověřím a poinformuju.
V pátek po šichtě jedu z Ostravy a teroristicky bych mohl přibrat dva kačery z Ostravy či Havířova.
Jaký je váš vztah k geopivu za těchto tepelných podmínek - vypijeme sud nebo se spokojíme s plechem, grogem a svařákem?
Upřesněte prosím pomocí will attend nebo mejlem počet účastníků a předpokládaný příjezd.
Těšíme se na silný kulturní zážitek :o). Chmelda & Jana