Event v Melniku 18.3. bude zaroven rozluckou s Kalmanom, ktory po vyse roku v Cechach odchadza domov do Finska, takze kto ste ho poznali (alebo este chcete poznat :), nevahajte prist do Melnika :)))
vytahujem vlakno opat hore, reklama eventu v Melniku ![]()
Malo nas malo nas pod ze geocacher medzi nas :)))
Zaradte sa do vybranej spolocnosti :)))
Do Melnika urcite nepridem, ale pozdravte odomna Kalmana. Stretli sme sa na vianocnom geopivku v 2004 a dal mi Finsku mincu do mojej zbierky, ktora mi ho pripomina. Dik. Happy caching, Kalman.
pocuj Igi vsak to mas len 800 km, prid na otocku :)))
My to tou dobou budeme mit taky tak 800km, ale severne
Takze se nemuzeme zucastnit, ale zdravime vsechny ucastniky alespon takto, jinak bysme se finskeho eventu urcite zucastnili. Ale o bod neprijdeme, ceka tam na nas odlov GCT85W, Doktor ji prave protestoval :o)))