Jeste me teoreticky napadlo udelat to jako event cache, ale nevim… Nebylo by to prilis ne-geokoser? ![]()
Geokoser to je (proc by nemelo byt), ale spis bych to nechal tak, pac nas stejne nebude nejak brutalne moc. Kdyby se to rozrostlo, tak neco takovyho usporadame. S drakama se totiz lita tehdy, kdyz fouka vitr, a ten nefouka jen na podzim, ale v kazdou rocni dobu.
eventom by ste prilakali dalsich ludi, ale museli by ste potom riesit viac termin a tak…
Event by mel mit pevne stanoveny sraz, aby tam mohl prijit kdokoli, kdo si o nem precte na strance cache - u takovehle povetrnostne zavisle akce to muze byt problem. Asi by slo vymyslet nejake potvrzovani pres telefon ci PMR.
JJ. Prave… Rikal jsem si ze by sice prislo vic lidi, ale ze neni jisty jestli bych trefil termin. Mobil (nekteri stastnejsi PMR) je asi nejshudnejsi varianta svolavani…