Chtel jsem se zeptat: Proc se loguji na eventy TB a GC?
A jak vlastne takovej event probiha.
Jeste jsem na zadnym nebyl a chystam se na jeden…
Tak vyraž a uvidíš.![]()
Před eventem napíšeš log Will Attend, aby zakladatel věděl, kolik mu přijde lidí.
A po eventu zapíšeš log Attended, že jsi tam byl a aby se ti připsal nález.
A TB a GC se logují pro Discoverování (prohlédnutí ostatními kačery) a také, aby je mohl někdo poponést. Prostě jako v keši.
Protože tam potkáš kousky, které v keši nenajdeš, ale ještě chvilku počkej a dostaneš od ostatních, včele s kapsou, moralistickou přednášku, jak je to fuj, nechutné a neetické.
Jdi na event a udělej si sám svůj názor.
A jak to tam probíhá? Pokud to není event spojený třeba s výšlapem na horu\venčení psů\…, tak si v hospodě\vinárně\čajovně kde se družíš, kecáš o keškách co si našel a splintáš nad tím, co ulovil ostatní. Radíte se nad gps, plánujete další výlety do okolí. … Každopádně vyraž a jako bonus dostaneš novou ikonku do nalezených kešek.