Eventy

Možná námět na novou skupinu, ale oznamování mi přijde tak nějak o.k.

Myslim, jsem, gůgluju, ale víš jak, byl by dobrý tady seznam chystaných eventů ???

Duben je CITO, MEGA je 06.10., April 04.01., Piknik dle časové Zóny, TeePpee začátek července, ...

Jsem pro předběžný kalendář, prostě seznam, co vy na to (a já na to taky, jen tak, kvůli informácijím)...

(p.s. píšu proto, že se chystám eventík uspořádat a víš jak, nevadí mi kolize s MEGA eventem (i když to by byla možná tu na západě velká smršť, ale to právě nechci)

predbezne 23.2. prve geopivo, niekedy v breznu, dubnu alebo kvetnu druhe geoblaznoviny (napad uz mam, ale skor ked bude viac teplo), na cito day s pitrom robime prazske cito,…

2007.02.22 plzensky caj, malem bych zapomel... :-D

Jak tomu tady dalo dát formu? Blog? myslím tím jako to co se chystá, však ono se to najde :-D))

Taky se chystáme uspořádat eventík v Praze - termín 30.dubna - podrobnosti se včas dozvíte [;)] Zatím jsme ve fázi příprav [;)]

Neslo by ti zalozit nejakej kalendar, kam by se aly zaskrtavat obsazene dny? Pro prehled… Takhle kazdej neco napise a co z toho.

Bobužel nejsem nadán uměním něco takového vytvořit. Pokud se toho ujmeš, tak budeš mít opravdu zásluhu a spousta kolegů ti jen poděkuje. Já první. Šlo by to?

predbezne 16. prosince 2007 (16. December 2007) Adventni Geoskorapky.

GeoJeseníky  2007

kdy:   21. až 23. září 2007

Tedy za duo Slajs + Tucek mohu prohlasit, ze to je skvely napad ! A moc bych se primlouval za to kdyby nekdo kdo vladne tim umenim tomu dat nejakou podobu se toho ujal. Fakt je tech akci posledni dobou hodne a prehledovy kalendar, ktery by dal informaci o volnych a obsazenych terminech by se moc hodil.[I]

Vzhledem k premire rodicich se eventu asi nastreluju termin Pikniku u cesty na 14. dubna. Snad uz nebude snih.

vytvorit, nebo upravit uz nejakej existujici kalendar, kterejch je hafo, by slo, ale asi by to nemelo cenu bez zakomponovani do zdejsich stranek, aby krome linku bylo treba v horni liste, nebo na uvodni strance videt ktery se blizi event a nejaky dalsi prakticky ficury, ktery se jeste muzou domyslet,ovsem tyto stranky jsou na jine technologii delany nez podporuju ja, takze ode me toho moc nevyjde.Polkud by se nekdo toho ujmul a domluvil se s honzou bylo by to super.

[quote] cyne: vytvorit, nebo upravit uz nejakej existujici kalendar, kterejch je hafo, by slo, ale asi by to nemelo cenu bez zakomponovani do zdejsich stranek, aby krome linku bylo treba v horni liste, nebo na uvodni strance videt ktery se blizi event a nejaky dalsi prakticky ficury, ktery se jeste muzou domyslet,ovsem tyto stranky jsou na jine technologii delany nez podporuju ja, takze ode me toho moc nevyjde.Polkud by se nekdo toho ujmul a domluvil se s honzou bylo by to super. [/quote]

Rekl bych, ze  tady je presne to co hledate.. http://communityserver.org/forums/thread/516549.aspx

cool to je presne ono, kto sa toho ujme? Dostane plusove body [H]

ja se do toho pustim, kdyz uz jsem to nakous ;-) jenom mejte chvilku strpeni, musim svuj cas venovat i jinym nepopularnim pracovnim cinnostem, ze kterych ale moc plusovych bodu nekouka ;-D

EDIT: oops, ale jak na to tak koukam, to by byla prace spis pro admina ... 

Czech GeoCheck, 19.5.2007, N49 02.747 E15 09.474

[cal]19-5-2007[/cal]

Tak alespoň prozatimní seznámek:

22. 2. 2007 - Plzensky GeoTea(m) 2007 - Plzeň - GC10EFQ

    1. 2007 - Geopivo - Praha
          1. 2007 - Geo-apríl / Zde orel… - Krkonoše, Dolní Mísečky - GC10CYK
    1. 2007 - CITO - Praha, …
    1. 2007 ~ Piknik u cesty - Zóna (Praha)
    1. 2007 - CITO - Plzeň
    1. 2007? - CITO - Brno
    1. 2007 - Lucecitka - Praha

brezen - kveten? - Geoblaznoviny - Praha

    1. 2007 - Czech GeoCheck - Jindřichův Hradec, Hůrky - GC10CWG
    1. -10. 6. 2007 - MegaPott GeOlympics 2007 - Germany, Bochum - GCZQ0V
          1. 2007 - GeoJeseníky  2007
    1. 2007 - Adventni Geoskorapky - Praha

Super, je hezke to videt vsechno po hromade :slight_smile:

Super, je hezke to videt vsechno pohromade :slight_smile:

Řekl bych, že na 3.3.2007 plánuje BBBubák event ve Znojmě, ale nerad bych mluvil za něho

Myslim, ze v prvni fazi by klidne stacilo zalozit clanek "Eventy v planu" na CZCacheWiki s pripadnym odkazem na nej na titulni strane GC.cz, a kazdy, kdo nejaky event planuje, by to tam jednoduchou editaci doplnil. Nehrozilo by tak zapadnuti jako zde ve foru a slo by to hned narozdil od slozitejsich programovacich reseni.

Takze jsem clanek tedy vytvoril a naplnil prozatim zde sebranymi daty z prispevku od hrafnaina. Dalsi cachery, kteri nejaky event planuji, odkazuji primo sem na wiki clanek Eventy v planu k pripadnemu doplneni a/nebo uprave. Kdo nezna, jak na wiki publikovat, je to proste-odkaz editovat nahore a pak uz to jen napisete a ulozite.

A jak uz jsem naznacil, neskodilo by tento odkaz na planovane eventy dat na titulni stranku gc.cz. Takze kdo znate admina gc.cz, muzete to navrhnout, nez vznikne jine reseni.

Ostatne podobne uz na wiki funguji seznamove clanky Tradicni cache s podminkou a Tradicni cache umistene mimo vychozi souradnice, kterymi jsem se inspiroval.