Evropská šňůra eventů německých kačerů zavítá do Prahy!

Hola hola kačeři, právě byl publikován event Geocacher Get-Together IV Prague. Jak už název napovídá, jde už o 4.event tohoto druhu pořádaný čtveřicí německých cacherů, kteří při svých toulkách po Evropě v navštívené zemi už 3x event pořádali (konkrétně v Londýně, Stockholmu a Lisabonu). Nyní je tedy na řadě Praha a jedna restaurace v Kyjích poblíž Kyjského rybníku. Tak doufám že účast bude hojná, ať naši němečtí geosousedé vidí, jak u nás GC žije! Event se koná 20.2.09 od 19h, více v listingu.
Jo a děkuji kačerovi IreVo za spolupráci s německými kolegy, konkrétně za tip na restauraci, který já jim moc dát nemohl, v tom zkušenosti moc nemám :slight_smile:

A pub for 30 people, to bude tedy komorni event :slight_smile:

Tak to tedy bude… :smiley:

No, Pitris a jeho způsob otvírání lahví a pití kořalky by se tam vejít měl, pak na Prahu opravdu dlouho nezapomenou :smiley:

Dík za pochvalu. Jo a nakonec nás tam bylo 99, hopsůdka to zasejs nejni tak malá! B)

Ugh … jsem si rikal, jakto ze je uz archivovanej, kdyz je az v unoru :o

A on je to 2 roky starej topic :smiley:

no co, se venku rozbije stanove mestecko a nemci budou met na co vzpominat B)

Chce to cist taky datum prispevku. :D:D I kdyz ted to taky vypada, ze se IreVo po dvou letech probral z komatu. :D:D

Tak tohle vlákno mě pobavilo :slight_smile:

A tomuto se říká "cestování časem" :smiley:

(kolikáté je dnes? Já jen, jestli jsem se ráno správně probudil, je 8:24, 21. ledna roku 2011, že? )

Taky slušně cestuješ časem, že? Už jsme o rok dál. :wink:

:smiley: - tak snad už jsem tam správně…

Myslim, ze letos jedou do Parize :slight_smile: - [cache]GC2M3Q5[/cache]

Jaká Paříž? Copak nevíte, že v roce 2087 proběhl test v nové kyslíkové elektrárně, ten se nepovedl, a Francouzi byli odfouknuti do Argentiny?