Existuje FTF u Earthcache?

Existuje FTF u Earthcache?

[cache]GC1C6D4[/cache]

Ahoj,
jasně, že existuje. Jenom se hůř dokazuje. Už jsme si to zkusili a je to frkot. Jistotu nemáš, že tam nikdo nebyl dřív.

Musíš asi věřit lovcům, Ti by do logu měli uvést čas. Nebo z fotky, kdy byla focená.

I když H+ si to už ošefoval ;).

PS1: Po diskuzi u Prdlavky už chápu některé nejmenované kolegy, kteří jezdí na FTF s notebookem a posilaji logy přímo z místa. Hezkou kešku sis vymyslel, jen co je pravda B). Ještě že FTF je jenom jedno (u) :):):):slight_smile:

PS2: děkujeme za rukavice, a zdravíme do Norska :slight_smile:

Ja nevim. Kdyz to nema krabicku, tak jak ji nekdo muze prvni najit? To neni FTF ale FTL! :smiley:

Jako autorovi bych ti doporucil debatu pozorovat nezuucastnene, ale je to fakt sranda.

H+ by se tam mel vratit az potece voda, kdyz snizuje tlak, tak by mu to treba pomohlo se zklidnit. :wink:

H+ův tlak je většinou naprosto v pořádku - děkuji za optání. Ovšem na Earth keše jako takové má pifku už delší čas, což je ovšem delší debata na jiné téma. :smiley:

Já bych prosil o expertní radu z řad mých oblíbených místních "rozumprdů", kteří rádi přidají názor, i když vědí houby - ovšem předem musím předeslat, že to situaci v listingu z mého úhlu neovlivní… :smiley:

Berte to jako netradiční způsob na upozornění nesmyslnosti FTFek na Earth keších… B) (… a otevření další debaty o "smyslnosti" Earth keší tak, jak jsou u nás v současné době zakládany a schvalovány)

A když už začínáme pěkně diskutovat - dá se FTFkovat disablovaná Earth cache? :smiley:

[cache]GC1N1TR[/cache]

To je sranda hnedle takhle po ránu :smiley:
Já bych vám ty logy smazal. Tuhle módní Virtualku zaarchivoval a dal tam normální krabku :smiley:

Hosi vzdyt je to jedno ne?
Dle toho co bylo receno ma Hacko FTF i kdyz v jeho pripade bych pozadoval FTFAN! B)