Existuje FTF u Earthcache?
[cache]GC1C6D4[/cache]
Existuje FTF u Earthcache?
[cache]GC1C6D4[/cache]
Ahoj,
jasně, že existuje. Jenom se hůř dokazuje. Už jsme si to zkusili a je to frkot. Jistotu nemáš, že tam nikdo nebyl dřív.
Musíš asi věřit lovcům, Ti by do logu měli uvést čas. Nebo z fotky, kdy byla focená.
I když H+ si to už ošefoval ;).
PS1: Po diskuzi u Prdlavky už chápu některé nejmenované kolegy, kteří jezdí na FTF s notebookem a posilaji logy přímo z místa. Hezkou kešku sis vymyslel, jen co je pravda B). Ještě že FTF je jenom jedno (u) :):):)![]()
PS2: děkujeme za rukavice, a zdravíme do Norska ![]()
Ja nevim. Kdyz to nema krabicku, tak jak ji nekdo muze prvni najit? To neni FTF ale FTL! ![]()
Jako autorovi bych ti doporucil debatu pozorovat nezuucastnene, ale je to fakt sranda.
H+ by se tam mel vratit az potece voda, kdyz snizuje tlak, tak by mu to treba pomohlo se zklidnit. ![]()
H+ův tlak je většinou naprosto v pořádku - děkuji za optání. Ovšem na Earth keše jako takové má pifku už delší čas, což je ovšem delší debata na jiné téma. ![]()
Já bych prosil o expertní radu z řad mých oblíbených místních "rozumprdů", kteří rádi přidají názor, i když vědí houby - ovšem předem musím předeslat, že to situaci v listingu z mého úhlu neovlivní… ![]()
Berte to jako netradiční způsob na upozornění nesmyslnosti FTFek na Earth keších… B) (… a otevření další debaty o "smyslnosti" Earth keší tak, jak jsou u nás v současné době zakládany a schvalovány)
A když už začínáme pěkně diskutovat - dá se FTFkovat disablovaná Earth cache? ![]()
[cache]GC1N1TR[/cache]
To je sranda hnedle takhle po ránu ![]()
Já bych vám ty logy smazal. Tuhle módní Virtualku zaarchivoval a dal tam normální krabku ![]()
Hosi vzdyt je to jedno ne?
Dle toho co bylo receno ma Hacko FTF i kdyz v jeho pripade bych pozadoval FTFAN! B)