Exkurze do JETE (Jaderné elektrárny Temelín)

Ahoj vsem,

pokud by se mezi nami nasel dostatecny pocet zajemcu, bylo by mozne za urcitych bezpecnostnich opatreni zorganizovat krome prednaskoveho bloku “na miru” v informacnim stredisku i rozsirenou exkurzi pro skupinu geocacheru (5-32 ucastniku) zahrnujici projizdku arealem elektrarny a prohlidku strojovny vyrobniho bloku. Pokud Vas tato moznost zaujala, dejte predbezne vedet zde na foru, akci by bylo mozne pojmout i formou patecne-sobotniho geovenetu Na samote u lesa (v patek vecer parba u ohne, v sobotu dopoledne exkurze).

Pitr

Znie to dobre, ja som za, otazka je - kedy?

Nekdy po prazdninach, tak v druhe pulce zari. Musi se dat s dostatecnym predstihem jmenny seznam osob s cisly obcanek, kteryzto pak lustruji v centrale CEZu v Praze a povoluji pristup…

Ja bych s dovolenim predbezne dal vedet ze bych mel zajem … Tomas

Tak to my bychom měli zájem také .)

Borek + Eliška

Taky bych se rad zucastnil …

Tak to by me taky zajimalo jen taktez potrebuji vedet termin dost dopredu abych mohl v praci vyridit volno…

My bychom se také rádi předběžně zůčastnili v počtu 2 kusy…

Coz o to, zajem by byl, atomove energii jsem vzdycky drzel palce (jeste vic jaderne fuzi, ale ty je to zatim houby platny). Problem je v tom, ze konec zari je uz dost nabity (mame toho moc), takze ano bych mohl rici az podle terminu. Diky

Ja bych rad jel taky, ale KDY, KDY, KDY???
:slight_smile:

len upozornujem, ze 23.-24.9. bude Geoburcak :slight_smile:

Já taky se chci podívat do JETE. Zatím jeden.

Pokud to nebude v termínu GeoBurcáku, tak bychom se také rádi zucastnili - pocet 4.

Pokud to nebude v termínu GeoBurcáku, tak bychom se také rádi zucastnili - pocet 4.

Jakmile bude znám oficiální termín, přihlásím 4-6zájemců z našeho týmu. Dík za nápad spojení s GeoEventem u hydrocache (NaSamoteULesa).

Jeee, Pitre, taky bysme s Alcou jeli…

Dobrej napad, s vyjimkou 28.9.-1.10. se predbezne hlasim.

Diky za akci, predbezne se hlasime taky!

Předběžně se hlásím, díky.

Aby se to netlouklo s Geoburcakem a byl mezi akci alespon tyden voraz, dalo by se to treba zfouknout o vikendu 6.-7.10. Snad bude zacatkem rijna jeste pocasi na Whoeverske sproste basnicky u ohynku ;))) Ale vazneji, komu termin vyhovuje, dejte pls do konce cervence vedet, zkusil bych to kolem 1.8. objednat.