pokud by se mezi nami nasel dostatecny pocet zajemcu, bylo by mozne za urcitych bezpecnostnich opatreni zorganizovat krome prednaskoveho bloku “na miru” v informacnim stredisku i rozsirenou exkurzi pro skupinu geocacheru (5-32 ucastniku) zahrnujici projizdku arealem elektrarny a prohlidku strojovny vyrobniho bloku. Pokud Vas tato moznost zaujala, dejte predbezne vedet zde na foru, akci by bylo mozne pojmout i formou patecne-sobotniho geovenetu Na samote u lesa (v patek vecer parba u ohne, v sobotu dopoledne exkurze).
Nekdy po prazdninach, tak v druhe pulce zari. Musi se dat s dostatecnym predstihem jmenny seznam osob s cisly obcanek, kteryzto pak lustruji v centrale CEZu v Praze a povoluji pristup…
Coz o to, zajem by byl, atomove energii jsem vzdycky drzel palce (jeste vic jaderne fuzi, ale ty je to zatim houby platny). Problem je v tom, ze konec zari je uz dost nabity (mame toho moc), takze ano bych mohl rici az podle terminu. Diky
Aby se to netlouklo s Geoburcakem a byl mezi akci alespon tyden voraz, dalo by se to treba zfouknout o vikendu 6.-7.10. Snad bude zacatkem rijna jeste pocasi na Whoeverske sproste basnicky u ohynku ;))) Ale vazneji, komu termin vyhovuje, dejte pls do konce cervence vedet, zkusil bych to kolem 1.8. objednat.