Když jsem tu tak pročítal vlákno o pivním eventu, napadlo mne zorganizovat exkurzi do pivovaru Velké Březno (pro skupiny nad 10 lidí jsou schopni zorganizovat kdykoli). Byl by zájem mezi (nejen) ústeckými, teplickými, litoměřickými, děčínskými kačery? A v jakém asi tak termínu? Dejte vědět.
teplicky Pechy by sel hodit ocko ![]()
A bude to spojene s ochutnavkou tamnich produktu ? ![]()
Pokud se v tom termínu budu vyskytovat v Děčíně, proč ne? ![]()
Pokud by to bylo v rozumném termínu, kdy budu moct, provedu vás tam sám, do loňska jsem dělal průvodce na místním zámku i pivovaru, takže bych vás mohl vzít na obé ![]()
cz_alfa: ochutnávka tam je, i když, ono je to trochu složitější… Nicméně myslím, že by se mi podařilo vyjednat ochutnávku kvasničáku, což je mňamka ![]()
Asi bychom se jeli také podívat, podle termínu.
nejsem ani ustecak, decinak ani tak nic… jsem bud chomutovak nebo skoroprazak, ale v pripade rozumneho terminu bych se podivat jel!.. ![]()
M.
Ač přespolní, klidně bych se taky přijel podívat, jakožto pivovarského turistu mě téma láká a zde jsem ještě nebyl
Záleží samozřejmě na termínu. Ochutnávku bych si jako řidič bohužel neužil, spíš bych se pokusil vyžebrat nějaký to kilo sladu ![]()
To zní zajímavě ![]()
Tak navrhněte nějaké termíny, jak jsem říkal, domluvím to a provedu vás. Ale musí to být po 25.5. a před 20.6. ![]()
Jelikož jsem byl účasten jedné z prohlídek zámku i pivovaru pod vedením zkušeného Sutecha ;), nejen že bych tuto akci doporučil, ale také bych se jí rád zúčastnil…dovolí-li to časový pres ![]()
I já coby "nepivař" jsem si prohlídku mooooc užil.
to zní zajímavě… když by byl rozumný termín, tak bych zkusil domluvit zájezd z Plzně ![]()
Co se týče termínu, tak pro mě vyhovující je od 27.5. do 30.5. - pak už nejsem přítomna v DC, až zase v červenci. Takže kdyby se nás třeba sešlo víc? ![]()
pro me osobne je nejlepsi vikend kolem 30.5., pak leda nekdy od 15.-26.6. pokud nebudu mit zkousku
ale takova cesta na otocku z Phy do Usti kvuli vybornymu pivecku neni na skodu ![]()
Tak i já bych se rád exkurze zúčastnil. Mé oblíbené pivo a je to co by kamenem dohodil tak není co řešit :D. Termín mi snad bude vyhovovat každý víkend krom 27. - 28. června
Takže takto - já to vidím na 6.6. nebo 13.6. (případně na tyto dny navazující neděle), o týden dřív jsou na zámku vinné trhy, takže to bude i plný pivovar a neměli bychom šanci se tam dostat, o týden později je Salzburg.
Jestli se vstupné nezměnilo, tak by to bylo 60 Kč dospělí, 40 Kč děti a důchodci.
A mám dojednat i prohlídku zámku, který stojí takřka vedle a s pivovarem úzce souvisí? Krom toho si můžete v jeho parku odlovit nenáročnou mysterku ![]()
6.6. je GeoPetanque - [cache]GC1QMB0[/cache]
13.6. jsou HighVoltage [cache]GC1Q8FY[/cache]
a HradnikovaHouska [cache]GC1NHDW[/cache]
![]()
co nejaka z nedeli?
m.
No pokud se dohodnete na datu, zůčastním se rád ![]()
Na13.6. Je uz 5 eventu . Asi magicke datum..
A jo, Houska… Takže bych to viděl opravdu spíše na neděli, to navíc bude v pivovaru naprostý klid.