Exkurze do pivovaru Velké Březno?

Když jsem tu tak pročítal vlákno o pivním eventu, napadlo mne zorganizovat exkurzi do pivovaru Velké Březno (pro skupiny nad 10 lidí jsou schopni zorganizovat kdykoli). Byl by zájem mezi (nejen) ústeckými, teplickými, litoměřickými, děčínskými kačery? A v jakém asi tak termínu? Dejte vědět.

teplicky Pechy by sel hodit ocko :slight_smile:

A bude to spojene s ochutnavkou tamnich produktu ? :wink:

Pokud se v tom termínu budu vyskytovat v Děčíně, proč ne? :slight_smile:

Pokud by to bylo v rozumném termínu, kdy budu moct, provedu vás tam sám, do loňska jsem dělal průvodce na místním zámku i pivovaru, takže bych vás mohl vzít na obé :wink:

cz_alfa: ochutnávka tam je, i když, ono je to trochu složitější… Nicméně myslím, že by se mi podařilo vyjednat ochutnávku kvasničáku, což je mňamka :slight_smile:

Asi bychom se jeli také podívat, podle termínu.

nejsem ani ustecak, decinak ani tak nic… jsem bud chomutovak nebo skoroprazak, ale v pripade rozumneho terminu bych se podivat jel!.. :slight_smile:
M.

Ač přespolní, klidně bych se taky přijel podívat, jakožto pivovarského turistu mě téma láká a zde jsem ještě nebyl :wink: Záleží samozřejmě na termínu. Ochutnávku bych si jako řidič bohužel neužil, spíš bych se pokusil vyžebrat nějaký to kilo sladu :smiley:

To zní zajímavě :wink:

Tak navrhněte nějaké termíny, jak jsem říkal, domluvím to a provedu vás. Ale musí to být po 25.5. a před 20.6. :wink:

Jelikož jsem byl účasten jedné z prohlídek zámku i pivovaru pod vedením zkušeného Sutecha ;), nejen že bych tuto akci doporučil, ale také bych se jí rád zúčastnil…dovolí-li to časový pres :smiley:
I já coby "nepivař" jsem si prohlídku mooooc užil.

to zní zajímavě… když by byl rozumný termín, tak bych zkusil domluvit zájezd z Plzně :slight_smile:

Co se týče termínu, tak pro mě vyhovující je od 27.5. do 30.5. - pak už nejsem přítomna v DC, až zase v červenci. Takže kdyby se nás třeba sešlo víc? :wink:

pro me osobne je nejlepsi vikend kolem 30.5., pak leda nekdy od 15.-26.6. pokud nebudu mit zkousku :smiley: ale takova cesta na otocku z Phy do Usti kvuli vybornymu pivecku neni na skodu :smiley:

Tak i já bych se rád exkurze zúčastnil. Mé oblíbené pivo a je to co by kamenem dohodil tak není co řešit :D. Termín mi snad bude vyhovovat každý víkend krom 27. - 28. června

Takže takto - já to vidím na 6.6. nebo 13.6. (případně na tyto dny navazující neděle), o týden dřív jsou na zámku vinné trhy, takže to bude i plný pivovar a neměli bychom šanci se tam dostat, o týden později je Salzburg.

Jestli se vstupné nezměnilo, tak by to bylo 60 Kč dospělí, 40 Kč děti a důchodci.

A mám dojednat i prohlídku zámku, který stojí takřka vedle a s pivovarem úzce souvisí? Krom toho si můžete v jeho parku odlovit nenáročnou mysterku :slight_smile:

6.6. je GeoPetanque - [cache]GC1QMB0[/cache]

13.6. jsou HighVoltage [cache]GC1Q8FY[/cache]
a HradnikovaHouska [cache]GC1NHDW[/cache]

:frowning:

co nejaka z nedeli?
m.

No pokud se dohodnete na datu, zůčastním se rád :slight_smile:

Na13.6. Je uz 5 eventu . Asi magicke datum..

A jo, Houska… Takže bych to viděl opravdu spíše na neděli, to navíc bude v pivovaru naprostý klid.