Jelikož často vyrážíme na lov keší naším geovozidlem a používám navigaci TomTom, rozhodl jsem se připravit makro pro export waypointů do souboru itinerary. Trasu lze tedy v klidu připravit doma a pak vyrazit ![]()
První verze makra umožňuje:
- Makro exportuje všechny keše v seznamu dle pořadi v seznamu;
- Pokud má keš definované final souřadnice, exportují se final souřadnice místo výchozích;
- Final souřadnice mají před názvem keše <F>;
- Pokud má keš definovaný parking waypoit, exportuje se jako první také parking waypoint;
- Parking souřadnice mají před názvem keše <P>;
Vyzkoušejte na svých navigacích a dejte vědět, jestli to funguje jak má ![]()