Exportní makro - TomTom Itinerary

Jelikož často vyrážíme na lov keší naším geovozidlem a používám navigaci TomTom, rozhodl jsem se připravit makro pro export waypointů do souboru itinerary. Trasu lze tedy v klidu připravit doma a pak vyrazit :wink:

První verze makra umožňuje:

  • Makro exportuje všechny keše v seznamu dle pořadi v seznamu;
  • Pokud má keš definované final souřadnice, exportují se final souřadnice místo výchozích;
  • Final souřadnice mají před názvem keše <F>;
  • Pokud má keš definovaný parking waypoit, exportuje se jako první také parking waypoint;
  • Parking souřadnice mají před názvem keše <P>;

Vyzkoušejte na svých navigacích a dejte vědět, jestli to funguje jak má :slight_smile: