eyelet # 1000

Takže horká zpráva, eyelet právě před okamžikem dosáhl vytoužené mety 1000 keší a vstoupil do pavilonu. Takže chlape, ať tě to baví i nadále :smiley:
Na stééééééééééééééééč :smiley: :smiley: :smiley:

Jirko, ty to teda beres hodne sirokejma hrabema. Hlavne, ze uz nejsi nezvestny :wink: Tak pokracuj a at potkavas min kesi s tema oblibenejma vzoreckama…

Vzpominam, kdyz byl Eyelet jeste cacheri miminko :slight_smile: A ted uz je to radny clen pavilonu.

Tak at Te to porad bavi.

S uznáním gratuluji k získání místečka v pavilónu, Tvoje rychlost byla úžasná, jen tak dál a přeju Ti, ať najdeš pochopení pro svoji zálibu ve svém okolí a nenech si to znechutit …

Jirko, Ty jsi kanon! :slight_smile: Je jasny, ze Te to hledani bavi a je fajn sledovat Tvoje nadseni - tak at Ti to vydrzi a at potkavas vic dobrych kesi nez blbych :wink: