Takže horká zpráva, eyelet právě před okamžikem dosáhl vytoužené mety 1000 keší a vstoupil do pavilonu. Takže chlape, ať tě to baví i nadále ![]()
Na stééééééééééééééééč
![]()
Jirko, ty to teda beres hodne sirokejma hrabema. Hlavne, ze uz nejsi nezvestny
Tak pokracuj a at potkavas min kesi s tema oblibenejma vzoreckama…
Vzpominam, kdyz byl Eyelet jeste cacheri miminko
A ted uz je to radny clen pavilonu.
Tak at Te to porad bavi.
S uznáním gratuluji k získání místečka v pavilónu, Tvoje rychlost byla úžasná, jen tak dál a přeju Ti, ať najdeš pochopení pro svoji zálibu ve svém okolí a nenech si to znechutit …
Jirko, Ty jsi kanon!
Je jasny, ze Te to hledani bavi a je fajn sledovat Tvoje nadseni - tak at Ti to vydrzi a at potkavas vic dobrych kesi nez blbych ![]()