Celkem mi na webu chybí neco jako FAQ nejcastejsi dotazy a nejaky slovnik pojmu. Obzvlast ted co Beha znacne rozsiril rady geocacheru (mezi nima jsem i ja) a tak myslim ze kdyby se na vebu objevila sekce FAQ a hlavne slovnik pojmu pomohlo by to k lepsi orientaci nejen me ale snad i ostatnim cacherum.
Presne takova sekce je na oficialnim webu groundspeaku, tedy www.geocaching.com . Pro lidi nevladnouci anglictinou mozna zadna velka pomoc, ale i tady by mozna mohl pomoci Trenkiho web… odkaz na nej se tu nekde nedavno opet objevil v jinem vlakne fora…