Dovoluji si vyjádřit gratulaci dalšímu teamu za blanenska k dosažení dost důležitého kulatého čísla!![Y]
Hodně štěstí nejen na cestách za keškama, ale i v osobním životě. A také tolik potřebné zdraví ať vás nikdy nezradí!!
Dovoluji si vyjádřit gratulaci dalšímu teamu za blanenska k dosažení dost důležitého kulatého čísla!![Y]
Hodně štěstí nejen na cestách za keškama, ale i v osobním životě. A také tolik potřebné zdraví ať vás nikdy nezradí!!
Taky se připojujeme, gratulujeme moc!!! A hlavně oceňujeme, jak jsme si všimli, dosažení cíle zpravidla "lidskou silou" (na kole).
Tak ať se daří a elán vydrží!!!
Gratuluji k první stovce - ty další, to už půjde jak po másle. [:)]
[quote] Harwey: ...ty další, to už půjde jak po másle. [:)] [/quote]
Děkujeme vám všem za přání, ale s tím máslem to vidíme asi trošku jinak. Snad jen všem ownerům můžeme slíbit, že to žádnej kombajn s N logy typu „2/N Kterápak to vlastně byla? Aha asi vím. Nalezeno. Díky za cache." nejspíš nebude!
[I]
Gratuluji k prvni super mete.