Felly 103

Tak Felly se konecne odhodlal postavit se k problemu zvanemy geocaching celem a logovat i ty nalezy, pri kterych neusnul!

Vecer to zapijem! 

No to se musim take pridat, k obojimu. Gratuluji! [D]

[:O]  To je skoro neuvěřitelná zpráva!  Blahopřeji k tentokrát opravdu významnému jubileu [^]

zeby bol Felly pod pantlofli? [:)] Gratulujem (k nalezom) [6]

Gratuluju [Y]… a ani se neptam, kdo Te donutil zacit logovat [:D]

Hezka zprava ! Moc gratuluji.