Tak Felly se konecne odhodlal postavit se k problemu zvanemy geocaching celem a logovat i ty nalezy, pri kterych neusnul!
Vecer to zapijem!
Tak Felly se konecne odhodlal postavit se k problemu zvanemy geocaching celem a logovat i ty nalezy, pri kterych neusnul!
Vecer to zapijem!
No to se musim take pridat, k obojimu. Gratuluji! [D]
[:O] To je skoro neuvěřitelná zpráva! Blahopřeji k tentokrát opravdu významnému jubileu [^]
zeby bol Felly pod pantlofli? [:)] Gratulujem (k nalezom) [6]
Gratuluju [Y]… a ani se neptam, kdo Te donutil zacit logovat [:D]
Hezka zprava ! Moc gratuluji.