Fenomen - hledani cache po telefonu.

Jojo uznavam byla to hondba za mou prvni FTF

navrhujem vseobecne mier zbrani :slight_smile: a koniec flamewaru a vyriesenie zabomysich sporov na geopive :O)

Celou diskuzi jsem vyprovokoval, abych zjistil nazor geocacheru na geocaching a hledani cache. A jak jinak zjistit nazor ostatnich, tak jsem spustil diskuzi na jedno tema. Nelze napsat jednoduse “vyjadrete se”, ale musi se predhodit nejake tema na ktere lze diskutovat. Jsem velice potesen ze kazdy ma svuj vlastni nazor a geocaching vyuziva svym osobnim zpusobem. Dik za Vase prispevky.