Přeložil jsem do češtiny jazykový soubor pro toto makro, které je nově ve verzi 3. Ta už pracuje s daty v SQL tabulce a je asi 10x rychlejší než v2. Makro vyžaduje poslední verzi GSAKU 7.1.0.67, což je finální verze 7.1.Linky pro download:
Čeština to nemá se skloňováním jednoduché, takže vám možná nebudou sedět nějaké pády s konkrétními čísly, nebo by někdo něco přeložil jinak. Není ovšem problém si jazykový soubor upravit. A takhle nějak vypadá pár mých skromných čísel v češtině [:)]
Abych pravdu řek, tak jsem se o to nezajímal, protože ještě nemám žádnou založenou kešku. Založené keše se musí dodatečně označit v GSAKu, asi nějaké User pole, určitě to bude popsáno na fóru. A statistika se založenými kešemi vypadá takhle.
Aby se zobrazovala statistika založených keší, je potřeba nejdříve nainstalovat a spustit macro PlacedStats.gsk a pak následně spustit FindStatGen3.gsk. V FindStatGen3 je pak nutné vybrat pole, aby se vygenerovala i statistika zasazených keší...
Tuto statistiku vlastních založených je zapotřebí nejprve vygenerovat separátním makrem PlacedStats.gsk, pak spustit FindStatsGen3.gsk a teprve potom může report v profilu vypadat třeba takto. Zatím se mi ale nedaří do GSAK nacpat GPX s celou historií vlastních kešek od jejich založení, takže čísla neodpovídají realitě.
P.S. Koukám, že nepozorně čtu předchozí příspěvky. Honzík & Pavlínka byli rychlejší a mají pravdu [;)]
[quote]
PLAJ family: Kdo používáte toto makro, kde máte Cache centroid? My ho máme kousek od Horních Beřkovic. [:D] Jak symbolické!! [;)]
[/quote]
Zatím ještě používám jiný centroid, ale toto místo si rozhodně říká o důkladnější prozkoumání. Případně založená cache by tam byla jednou z nejudržovanějších [:D]
Centroid mame blizko bydliste, ale Berkovice jsme si byli prohlidnout hned jak jsme zacali kesovat. Viz cache: Berkovicky Vidlak(ov) by Michal+Jitka (1.5/1.5)
Je na peknem miste. Neskodi si prohlidnout, do ceho jdete[:D]
EDIT: Navic vcera Haggeus publikoval cache Kosmonosky zamek. Taky hezke misto. Jezdim casto kolem, tak si myslim, ze to bude bliz, nez do Prahy[:D]