FindStatGen3 CZ

Přeložil jsem do češtiny jazykový soubor pro toto makro, které je nově ve verzi 3. Ta už pracuje s daty v SQL tabulce a je asi 10x rychlejší než v2. Makro vyžaduje poslední verzi GSAKU 7.1.0.67, což je finální verze 7.1. Linky pro download:

jazykový soubor: http://gsak.net/board/index.php?showtopic=5069

makro: http://gsak.net/board/index.php?showtopic=4623&st=20

Čeština to nemá se skloňováním jednoduché, takže vám možná nebudou sedět nějaké pády s konkrétními čísly, nebo by někdo něco přeložil jinak. Není ovšem problém si jazykový soubor upravit. A takhle nějak vypadá pár mých skromných čísel v češtině [:)]

 

Rychlost je opravdu úžasná. U výpisu osobně raději zůstanu v angličtině, ale věřím, že se čeština může někomu hodit.

To je moc pěkné!! Jen nevím, jestli tu češtinu použít. Nejlepší by bylo přepínání jazykových verzí listingu. [:D]

V tom jazykovém souboru jsem našel:

    $Lang96 = “Statistika založených keší”

    $Lang97 = “Naše keše mají celkem nálezů”

    $Lang98 = “Celkem nálezů, které jsme udělali”

    $Lang99 = “Caching Karma”

    $Lang100 = “Keš s nejvíce nálezy”

    $Lang101 = “Keš nejčastěji navštěvovaná”

    $Lang102 = “Všechny”

Ale v nevím, kde to v makru nastavit, aby se mi tato statitika zobrazila. 

Abych pravdu řek, tak jsem se o to nezajímal, protože ještě nemám žádnou založenou kešku. Založené keše se musí dodatečně označit v GSAKu, asi nějaké User pole, určitě to bude popsáno na fóru. A statistika se založenými kešemi vypadá takhle.

Aby se zobrazovala statistika založených keší, je potřeba nejdříve nainstalovat a spustit macro PlacedStats.gsk a pak následně spustit FindStatGen3.gsk. V  FindStatGen3 je pak nutné vybrat pole, aby se vygenerovala i statistika zasazených keší...



Tuto statistiku vlastních založených je zapotřebí nejprve vygenerovat separátním makrem PlacedStats.gsk, pak spustit FindStatsGen3.gsk a teprve potom může report v profilu vypadat třeba takto. Zatím se mi ale nedaří do GSAK nacpat GPX s celou historií vlastních kešek od jejich založení, takže čísla neodpovídají realitě.

P.S. Koukám, že nepozorně čtu předchozí příspěvky. Honzík & Pavlínka byli rychlejší a mají pravdu [;)]

Dandra: Pro aktualizaci logů u vlastních (ale i jiných) keší slouží toto makro. Musí se  pustit jednotlivě na každé keši zvlášť.

Už to mám taky v profilu

Pro informaci přidávám jeden screenshot, který snad vše ozřejmí...

 

Kdo používáte toto makro, kde máte Cache centroid? My ho máme kousek od Horních Beřkovic. [:D] Jak symbolické!! [;)]

[quote] PLAJ family: Kdo používáte toto makro, kde máte Cache centroid? My ho máme kousek od Horních Beřkovic. [:D] Jak symbolické!! [;)]

[/quote]

Zatím ještě používám jiný centroid, ale toto místo si rozhodně říká o důkladnější prozkoumání. Případně založená cache by tam byla jednou z nejudržovanějších [:D]

Centroid mame blizko bydliste, ale Berkovice jsme si byli prohlidnout hned jak jsme zacali kesovat. Viz cache: Berkovicky Vidlak(ov) by Michal+Jitka (1.5/1.5)

Je na peknem miste. Neskodi si prohlidnout, do ceho jdete[:D] 

EDIT: Navic vcera Haggeus publikoval cache Kosmonosky zamek. Taky hezke misto. Jezdim casto kolem, tak si myslim, ze to bude bliz, nez do Prahy[:D]