Plne chapem rozcarovanie vela ludi z toho, co sa deje na forach.
Samemu sa mi to nepaci, zial, tieto veci sa na internete bezne deju a este sme stale zdaleka nenarazili na dno.
Co tym chcem povedat? Aby sme sa nenechali znechutit. Komu sa fora nepacia, nech ich necita. Kto prispieva, nech si uvedomi, ze s blbcom sa nema zmysel hadat.
A hlavne aby sme sa vsetci dalej dobre bavili hladanim a ukladanim cachi.
Maty, jestli se do toho začneš plést už i Ty, tak se naštvu a skončím s hledáním těch přihlouplých plastových krabiček! A už mě tady nikdy neuvidíte!! Who:-)))