Na GC.com se mi u přátel nezobrazuji fota.Nastaveny je tam maji…Když na ně kliknu a zobrazím jejich stranku tak fotku ukaze jinak ne.Nevite co je spatne?
mají nastavenou fotku - to jo , ale nemají nastavený avatvar! avatvar se po nastavení ukazuje i na domovské stránce místo žabky ![]()