Fotky v logu.

Nejdou mi zobrazit fotky v logu. Cvaknu na ikonku a jediné čeho se dočkám je čtvereček a uprostřed load květina:@

To se někdy stává, dle mě přetížená linka, počítač, úpravy serveru…