Zdravím a prosím o pomoc, chci vložit foto do popisu kešky, jak na to, jaký příkaz html a kam foto uložit, na jaký web?
díky:)
Zdravím a prosím o pomoc, chci vložit foto do popisu kešky, jak na to, jaký příkaz html a kam foto uložit, na jaký web?
díky:)
Ahoj.
Zkus trošku pohledat ve fóru, už se to tu párkrát řešilo… třeba tady něco o html.
Ve zkratce: Musíš psát listing v html, tzn. ve formuláři zatrhnout příslušné tlačítko. Tagy zkus najít sám, já si je nepamatuju.
Obrázek je nejlepší mít přímo na geocaching.com. Je několik možností…
1)Přiložit je přímo ke cachi, pak bude jejich seznam viditelný i (pokud je nalinkuješ přímo do textu tak samozřejmě nejen) na spodku listingu a také v galerii.
2)Udělat to samé, poznamenat si link a pak obrázky z galerie smazat. V galerii ani za listingem nebudou, ale na serveru pod původním linkem budou stále fungovat.
3)Vložit obrázky do uživatelské galerie (tam, co je třeba avatar) a nalinkovat je odtamtud, tak to třeba dělám já. V listingu ani galerii nikde neruší a přitom je mám pořád přístupné.
Konečně jsem našel celkem podrobný návod, na který se tu někdo nedávno odkazoval, tak ještě přikládám jeden link.
http://www.geocaching.sk/clanok-svetgps.php?clanok=tvorba-listingu-obrazky
<a rel="nofollow" href="LINK NA ULOŽENÝ OBRÁZEK" target="_blank"><img src="LINK NA ULOŽENÝ OBRÁZEK" width="ŠÍŘKA OBRÁZKU V LISTINGU" height="VÝŠKA OBRÁZKU V LISTINGU" align="bottom"></a>
Pomocí tohoto příkazu se ti obrázek v listingu zobrazí ve velikosti jakou budeš potřebovat a při kliknutí na něj se zobrazí v novém okně v plné velikosti. Změnit pouze zvýrazněný text uvozovky nechat. Jak to vypadá můžeš mrknout třeba tady [cache]GC19PC7[/cache]