founding Nanutando..:-)

Kdo..je Nanutando? Nemate nekdo nejake informace o tomto cloveku? Nikde jsem nic nenasel a prave proto me to laka, co se tyce jeho cachi tak ty me taky moc lakaj, ale bohuzel jsou daleko. Proto nyni resim tuhle “mysterku”…a tedy, kdo je nanutando?:slight_smile:

Kdo je Nanutando nevim. Cache ma dost rozsete po cele Morave. Mame odlovenu jen jednu nedaleko a stala za to !!

Dodnes ji mam ve watchlistu a nedavno me celkem pobavila NOTE:

April by [name] (8 found)

Jiz
podruhe jsme opravdu peclive hledali a bohuzel nenasli, je tam vubec
jeste? Jsem fakt takova lama? :)] (a pak decryptovaný text s popisem, který ke mně vůbec nepromluvil).

V blizke dobe se chystam nedaleko toho mista na kole, tak si asi zajedu a kouknu, zda tam stale je a lognu note. (Jsem presvedcen, ze je). [;)]

Uplne tu samou otazku jsem jiz parkrat polozil nekolika clenum geoelity (co do poctu nalezenych cachi) teto geozeme. A vsichni mlzi. Nicmene je situace asi takovahle. Je par teorii.

1) Je to clovek ktery kesuje pod jinym nickem a pod timto nickem pouze kese zaklada. Nebo je to clen nejakeho geoteamu. Jsou dokonce jedinci, kteri tvrdi ze znaji na 90% pravou identitu tohoto kesera, nicmene jsem z techto zdroju vice nevyzjistil.

2) v jednom logu na cache Panorama Orlickych hor je tento log

December 30, 2005 by Rakodav (10 found)
Nalezeno s N., který logování neuznává

takze by to mohl byt take on. Nicmene pravou totoznost Nanutanda asi nezjis - a pokud ano - tak mi ji prosimte napis

no každopádně leze rád po stromech  :-))))

Taky bych to tak nejak videl..nebo to muze byt clovek ktery zaklada i normalne, jen jako Nanutando zaklada tyhle super silenosti:-) jo po stromech lozi urcite rad. Uz jsem jeden jeho zdolaval, vsak vis ezope, cooo:D Jeho druhy stromek zdolavala ma hezci polovicka boo21:-) nu uvidime kam a kdy polezem na dalsi.

Nanutando = takový Jan Tleskač v Geocachingu [:D]

Osobně mám pár jeho keší odlovených, opravdu se často orientují na dost nepřístupná místa, převážně na stromech. Výše zmiňovaný Rakodav je taky poměrně tajuplná osoba.

Co o něm víme? Skoro nic. Jen je dost pravděpodobné, že se živí jako arboretista. (moje teorie)

 

To ne, to by nas na stromy netahal, ale spis z nich strhaval dolu :))

Hele, a proc vlastne zakladate noveho nanutanda???? Mne jeden bohate staci. [:D][:D]

Sorry, sam nemam tady ty recnicky vytky moc rad, ale tady jsem si to fakt nemohl odpustit [;)][:P] 

btw. spis nez na Jana Tleskace bych to videl trochu na enfant terrible... 

Je zcela evidentní, že Nanutando je Jára Cimrman…zakladatel všeho důležitého, tedy i geocachingu:-)  Kdesi jsem to četl..asi na nějakém stromě…

Proč nového Nanutanda? Trochu originality a oživení by to chtělo. Já jsem vděčný za každou netradičně umístěnou cache (jako Elektrárna Debř nebo první stage na Vkazu v lahvi #1 a #2) kterou nemusím tahat z pařezu nebo ze skalní pukliny do které je "nenápadně" vražený kámen.

Taky uz me napadlo kdo by to tak mohl byt…dokonce jsem se ptal i pana Googla, ktery vi vsechno…a jedine co me vypadlo je jeho mailova adresa…takze mu muzete skusit napsat;)

Hehe, no nerikam, ze ne, ale aby mi pri hledani poustel bobky na hlavu kdejaky krokodyl nejak ani moc nepotrebuju [:P][;)] Timhle smerem bych ale debatu rozvijel nerad a i v tom prvnim prispevku jsem rypal do neceho jineho. :-)

edit: btw. mam za to, ze jsem kdysi videl na internetu i fotku jeho blahorodi [:D][:D] 

Kdo je Nanutando nevím a nepořádejme na něj hon. (i když je to lákavá mysterka :slight_smile: ) Trocha tajemna jen zpříjemní naše hraní. Nevyplašte ho prosím ať může udělat ještě někou další super keš, která která se opět stane legendou.
Honza.cz

Profile for honza.cz

[quote] Hanyz:

Kdo je Nanutando nevím a nepořádejme na něj hon. (i když je to lákavá mysterka :slight_smile: ) Trocha tajemna jen zpříjemní naše hraní. Nevyplašte ho prosím ať může udělat ještě někou další super keš, která která se opět stane legendou.
Honza.cz

Profile for honza.cz
[/quote]

Myslím že nanutando se jen tak vyplašit nenechá:-) určitě teď sedí někde v poklidu, sleduje tuhle debatu, v duchu se směje a připravuje další super zajmavou cache, která by měla odolávat mesíce..roky:-) Ale my jsme zákeřně schopný pane N....[;)] 

Tak tohle je člověk - cacher, který mi hodně vrtá hlavou. Založil nějakých 17 cachí (nebo kolik), poslední asi před rokem a od tý doby o něm nikde ani zmínka. Hlavě by mě zajímalo, jestli ty svoje cache udržuje. Až budu mít konečně GPS a hromadu času, tak se chci vydat na Průvodce po ničem, který začíná 200m od mých home coordinates. Na to se těším od té doby, co jsem začal cachovat …

[quote] Broupal: Až budu mít konečně GPS a hromadu času, tak se chci vydat na Průvodce po ničem...
[/quote]

Tak to GL, na toho se chystam taky uz pul roku:-D

Průvodce máme odlovenýho. Byla to  výzva, chvíli jsme kolem  start stage chodili po špičkách. Ale pak jsme do toho spadli a bylo to super. Všem doporučuji. Honza.cz

[quote] Broupal: Tak tohle je člověk - cacher, který mi hodně vrtá hlavou. Založil nějakých 17 cachí (nebo kolik), poslední asi před rokem a od tý doby o něm nikde ani zmínka. Hlavě by mě zajímalo, jestli ty svoje cache udržuje. Až budu mít konečně GPS a hromadu času, tak se chci vydat na Průvodce po ničem, který začíná 200m od mých home coordinates. Na to se těším od té doby, co jsem začal cachovat ...

[/quote]

Tak toho Pruvodce si uzij, to byla i ma prvni Nanutandovka, a kdybych vedel, ze to jde cele jet na kole, tak bych tech cca 50km fakt pesky nesel [:)]. Ale jinak mam jeho cache moc rad (mam jeste Nahrobek z Rychnova) a krome toho, ze ma rad stromy, jak zde bylo zmineno, ma zjevne dost rad i literaturu-viz listingy: Hasek-Pruvodce po Nicem / Pelcl (narodni obrozeni)-Nahrobek, no a take ma super smysl pro humor-kdo cetl listing ci jeste lepe dokonce sel jeho Pruvodce po Nicem, ten chape... Proto jen tak dal, prejme mu hodne geozdaru pri dalsim zakladani, at je to KDOKOLIV!

Jinak sve cache pravidelne udrzuje, u obou mych navstivenych tam na kontrole byl dokonce nedavno prede mnou…

 

iste zle jazyky sa domnievaju, ze sa jedna o pana Howadoora  z Brna, ale nic nie je iste [:)]

[quote] Saman: iste zle jazyky sa domnievaju, ze sa jedna o pana Howadoora  z Brna, ale nic nie je iste [:)] [/quote]

Po shídnutí tohohle http://howadoor.wz.cz/ bych tomu možná i věřil:-) ale pak by byla na řadě otázka. Kdo je Howadoor. Nebo už snad dál nepátrat? Ikdyž..proč pátrám, asi jen tak ze zvědavosti..tak co vždyť nejde o nic:-) uvidíme, kam tohle bude směřovat dál.