Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s použitím map z http://topomaps.dyndns.org/ nejlépe ve spolupráci s eTrex Legendem.
Vypadá to na free mapy a nerad bych si to celý rozvrtal.
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s použitím map z http://topomaps.dyndns.org/ nejlépe ve spolupráci s eTrex Legendem.
Vypadá to na free mapy a nerad bych si to celý rozvrtal.