friend list

jsem teprve zacatecnik a v geocachingu objevuji stale nove veci..

jednou z nich je i potiz s friend listem .. jelikoz sem jednoho znameho privedl k teto zalibe .. chtel jsem si ho dat do Friendlistu, ale pise mi to u nej

tak se chci zeptat kdy ho pujde pridat ? nebo jakky je proble ?

dekuji za odpoved

Kamos si musi v profilu zasrktnout "Allow Friend Requests"

Oba dva musí te mít zapnutou funkci "Allow Friend Requests" aby vám to šlo. Potom si ho přidáš jako friend. Potom jen počkáš, až ti potvrdí, že ho můžes mít ve friend listu.

A kde se ta funkce "Allow Friend Requests" zapíná? Nějak na to nemůžu přijít. Díky za odpověď.

Přihlaš se gc.com, jdi na stránku http://www.geocaching.com/account/default.aspx, najdi část My Account Preferences (obdelník vlevo dole) a klikni na "Change". Dole na stránce pak v "Friend Requests" zatrhni "Allow Friend Requests"

Někdy nedávno to celé překopali, Dřív se dalo nastavení najít mnohem snáz :expressionless:

Podle mne musí být oba PM, jinak to nefunguje

PM byt nemusi, jsem BM a mam tam přátele.

mohou být oba BM a stačí nastavit účet podle výše psaného

Ještě jednou díky za odpovědi, už jsem si to nastavila.
Toto téma je úplně opomenuto na GeoWiki, což je škoda, protože si myslím, že nejsem jediná, kdo tam marně hledal :frowning:

Ale je, jen ten popis úplně neodpovídá aktuálnímu stavu, viz http://wiki.geocaching.cz/wiki/Registrace

Mam dotaz, diky tomuto friend listu se da slozit hledaci team? Ptam se proto, ze ted vetsinou hledame ve trech a je blby, kdyz kazdy logujeme s komentarem-bez nej nas to nenecha. Diky predem za odpoved :wink:

Ne friend list je jenom bookmark znamych.

A to ze logujete kazdy sam? Je to snad az takovej problem? Logy jsou jedina odmena pro ownera, takze kdyz zvladnete kazdej vypotit svych par vet a ne jen 3x "odloveno s …" tak ho to urcite potesi.

oki, diky za radu. No me to jen tak napadlo. Problem v tom rozhodne neni.