Prosím o radu, když spustím FSG, tak se mi kešky podle vlastníka vyeditují pouze s jedním jménem pro všechny nálezy, resp. mám tam jen jednoho vlastníka a u něj celý počet mých nálezů.
Můžete mi někdo poradit, prosím.
Díky
Pravděpodobně máš v GSAKu prázdné pole Owner ID u jedniotlivých keší… Podle obsahu tohoto pole makro počítá nálezy podle vlastníka.
Mam tam same nuly, jak tam tedy dostanu nejaka data? Nejakym makrem?
Poslal jsem ti SZ
Díky zkusím to, snad to zvládnu, moc to s makry neumím.![]()
Moc Ti děkuju, už jsem to rozhýbal. Díky mockrát, mám hroznou radost. ![]()
Přeju hodně nálezů a stokrát díky. B)
Mohl bych také poprosit o makro ke stejnému problému? Díky pajase