FTF stats?

Nešlo by nějak geostatgen přizpůsobit na vytváření i FTF statistiky?

Zdravim,
statistiku je mozno udelat jakoukoli, jen u te kesky musi byt uvedeno ze jsi ji nalezl jako FTF. Takze pridat kesce nejaky priznak.

jinak se ted omlouvam za delsi necinost pri vyvoji. mam ted zkouskove tak toho moc nestiham. a ani chodit lovit :frowning: hned pristi tyden bych na tom mel byt lip. dekuji za strpeni

V POHODE JEN ME TO TED NAPADLO..STEJNE VETSINA LIDI U SVYCH FTF LOGU TO FTF ZMINI:-) MOZNA BY BYL PROBLEM KDYZ SE PAK DO LOGU PISE NAPR..:CELKEM ME MRZI ZE JSEM NEJEL NA FTF, ALE JINAK DNES NALEZENO BEZ PROBLEMU IKDYZ JSEM AZ PATEJ..NAPRIKLAD..TO BY ASI DELALO NEPLECHU

Já bych zrovna tyhle závody moc nepodporoval, už teď tomu spousta lidí přikládá větší důležitost, než to má :frowning:

Není ale zase takový problém si dát textovou poznámku do GeoGetu.
Nebo by to mohl být i jeden z plánovaných "flags" u keše.

Já se taky přimlouvám za FTF statistiku. Ať si každý zváží, jestli si ji povede, nebo ne.
Dala jsem si příznak pomocí write note, SQL dotaz v GeoStatGenu na tom funguje, takže co takhle přidat i jedno GeoStatItem? Je to moc práce? V čem a jak jsou vlastně ty itemy psané?

Prosím aspoň nějakou odpověď. Stačí i "běž do … s ftf statistikou". Pořád lepší, než žádná odpověď :frowning:

Ono je to trosku jinak. V soucasne dobe by reseni bylo ponekud komplikovanejsi a z hlediska GeoStatGenu velmi neefektivni.

Nicmene druha generace GeoGetu (ktere se ale budu moci zacit poradne venovat az nekdy behem dubna…) prinese mnoho novych zajimavych vlastnosti, ktere mimo jine prinesou i elegantni reseni tohoto problemu.

Takze zkus jeste nejaky cas vydrzet…

Dik, tak to uz se na tu druhou generaci tesim :slight_smile: