FTF Žvahov

Zdravím, zajímalo by mne, kdy by tak "stihli" FTFkaři stihli cache blízko Hlubočep ve všední den okolo 13:20?

Chtěl bych je potkat cestou ze školy…
Díky moc :smiley:

Mno ja myslim, ze Benjo5 by tam mohl byt tak do minuty, par vterin po nem BarbieTeam a Luckyni no a PaBa tak do dvou minut…:D:D:D

Že by po archivaci cache GC1H517 dostalo gymnázium v bývalé ZŠ pod Žvahovem další krabičku?:o

a mel by watchick opravdu zakladat dalsi pixly?:smiley:

to bertlak:
nevim, jestli to sem benjo stihne… ale asi jsem nepoznal jeho prave kvality :smiley:
to PaWcz:
bingo
to Qnik:
co uděláš? :smiley:

Já vždycky myslela, že keše se zakládají ostatním pro radost.
Asi už jsem moc stará…

Ostatním nebo sobě, hlavně, že je alespoň nějaká radost, ne?