Zdravím, zajímalo by mne, kdy by tak "stihli" FTFkaři stihli cache blízko Hlubočep ve všední den okolo 13:20?
Chtěl bych je potkat cestou ze školy…
Díky moc ![]()
Zdravím, zajímalo by mne, kdy by tak "stihli" FTFkaři stihli cache blízko Hlubočep ve všední den okolo 13:20?
Chtěl bych je potkat cestou ze školy…
Díky moc ![]()
Mno ja myslim, ze Benjo5 by tam mohl byt tak do minuty, par vterin po nem BarbieTeam a Luckyni no a PaBa tak do dvou minut…:D:D:D
Že by po archivaci cache GC1H517 dostalo gymnázium v bývalé ZŠ pod Žvahovem další krabičku?:o
a mel by watchick opravdu zakladat dalsi pixly?![]()
to bertlak:
nevim, jestli to sem benjo stihne… ale asi jsem nepoznal jeho prave kvality ![]()
to PaWcz:
bingo
to Qnik:
co uděláš? ![]()
Já vždycky myslela, že keše se zakládají ostatním pro radost.
Asi už jsem moc stará…
Ostatním nebo sobě, hlavně, že je alespoň nějaká radost, ne?